SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rugby/Football Amerykański

temat działu:

Informator OPOLSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7446

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 139
Rozmawiałem czynne jest od 8 do 22. Najlepiej zrobić rezerwacje żeby mieć na daną godzinę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1202 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17052
dowod dac i grac.
nie zagladam do tego watku, wiec sie nie orietuje czy cos graliscie, w ilu graliscie, itp. ogolnie to pewnie slabo technicznie, ale to nic dziwnego, bo gdzie by sie tego nauczyc..
jaki jest przedzial wiekowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 509 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21391
ja grałem z moim kolegą w tamtym roku w wakacje w FA z amerykańcami którzy w Opolu uczyli anglika było przeza***iście :D później już próbowałem zbierać ludzi oddzielnie bo USAńczyki pojechali do siebie no ale nie było chętnych.......przedział wiekowy, hmmmmmmmm kto przyjdzie ten gra :D niestety narazie brak chętnych, chodzi o to by sobie popykać, mówisz słabo techniczne......a jak grają chłopaki w kosza na osiedlach czy siatke na plaży to prezentują najwyższy światowy poziom?? jak ktoś chętny niech przyjdzie się zagra małą gierkę a kto wie może kiedyś znajdzie się ktoś i otworzy normalną sekcję-trzeba coś zapoczątkować......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 509 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21391
to co jest ktoś chętny?? można by troche się poprzepychać w ten weekend? sobota niedziela? niech ktoś tylko zarezerwuje boisko orlik, no chyba, że pasuje wam na hallera i niech pare osób weźmie piłkę do rugby jak nie macie to w ostateczności taką do nogi też da rade pograć.......czekam na propozycje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21
Witam,
Jestem zainteresowany zorganizowaniem gry w rugby lub FA. Jeśli temat aktualny to może jakoś się zorganizujemy. Posiadam piłki do jednej i do drugiej gry. Czekam na odpowiedź. PZDR
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 509 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21391
jestem ZA, czekamy dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11
witam. też byłbym chętny na gierkę, bardziej rugby niż FA. ruszyło się coś w tym temacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21
Ok, mam pytanie czy macie jakichś znajomych którzy też chcieliby zagrac? Ja postaram sie zorganizowac dwie osoby. Uważam, że ma to sens jak będzie nas minimum 6 osób (po trzech na drużynę). Druga sprawa to termin jeśli chodzi o wolny weekend to ja będę miał taki dopiero w nowym roku, natomiast mam czas w tygodniu poniedziałek, środa albo piątek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 509 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21391
no ja bym się postarał też kogoś załatwić ale nic nie obiecuję i najlepiej weekendy akurat pon śr i pt mam urwanie dupy :/ chyba, że w godzinach takich gdzieś środek dnia typu 13-16 to ewentualnie mogłoby być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21
To umawiamy się na weekend po nowym roku, bo nie ma mnie w Opolu na świeta i sylwestra. Wstępnie rozmawiałem z kilkoma osobami, wydaje mi się, że uzbieram 3 albo 4 gości. Wydaje mi się, że najlepszym miejscem do rozegrania tego meczu będzie Orlik na Malince.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ODNOWA BIOLOGICZNA W OPOLU

Następny temat

ASUS P750 [ Zamienie / Sprzedam ]

WHEY premium