SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rugby/Football Amerykański

temat działu:

Informator OPOLSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7445

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2766
WITAM PROPONUJE ZROBIĆ LISTE OBECNOŚCI JA JESZCZE NIE WIEM NA 100%

I´m not human... I´m machine

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13
Witam:) Wlasnie zobaczylem Wasze forum i musze powiedziec ze pomysl swietny. Mam nadzieje ze zamiast w FA bedyiemz grac w Rugbz, jeyeli tak to mam oprocy mnie jesycye 2 kolegow z Opola, z ktorymi gramy regularnie. Bylismy nawet o krok od zalozenia druzyny u nas w miescie w Kedzierzynie. Kilka razy trenowalismy z RKS Koliber Sosnowiec, wiec jako takie wstepne pojecie mamy. Czekam na dalszy rozwoj sprawy. pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 509 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21391
zapraszam niedziela boisko na hallera godzina 16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 509 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21391
Niedziela godzina 16 boisko przy LO IV przy ulicy Hallera. Niech wpisują się tylko te osoby które wiedzą, że będą (jak masz pytanie wpisz się wyjątkowo w temacie: https://www.sfd.pl/rugby_-_opole/opolskie-t350740.html). Jak będziecie się wpisywać to podajcie też ilość osób, które z wami będę, jeśli jesteś tylko Ty wpisz w odpowiedzi "sam", jeśli będziesz z kimś wpisz liczbę osób, które będą z tobą. Macie czas do jutrzejszego wieczora (żeby możnabyło określić ilu jest chętnych i czy jest sens grać). Pamiętajcie warunki atmosferyczne w niczym nie przeszkadzają :D teraz czekam na odpowiedzi.

Ja napewno będę, jak dobrze pójdzie to wezme jeszcze jednego/dwóch kumpli, teraz wy!!

P.S. weźcie piłkę do rugby jeśli macie, może być do FA (ja biorę swoją), jeśli nie macie takich piłek może byc piłka do nogi - wybierzemy czym będziemy grać.

haloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!

Zmieniony przez - mistrzu_2 w dniu 2008-10-18 16:57:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13
Panowie ja się piszę po raz drugi na tą imprezę. Mam piłkę do Rugby, tylko pompki nie posiadam więc jeśli możecie to proszę wziąść. Czyli jest nas....??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 509 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21391
narazie ja i ty + jak dobrze pójdzie moich 2 kumpli czyli: 2 do 4 ;]osób (ja wezme piłkę do FA i pompkę) poczekajmy mam nadzieje, że będą wpisy, jeszcze jutro można się wpisywać tak do godziny 13 żeby szło już dokładnie określić, czekam!!!!!!!

Zmieniony przez - mistrzu_2 w dniu 2008-10-18 18:48:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13
No to chociaż tyle na dobry początek. Oby okazało się, że odzew będzie większy niż za pierwszym razem. Mam tylko 180 cm i 82 kilo wagi, także nie zmasakrójcie mnie jutro;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 509 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21391
powysyłałem tym co byli chętni meile z zapytaniem, żeby odpowiedzieli w temacie czy będą, czekamy!!!!!!

narazie się nie odzywacie w temacie ale mam nadzieje, że będziecie......także przyjde i zobacze jak ktoś będzie to pogramy jak nie to wróce do domu, nie mam jakoś daleko :) pozdro

Zmieniony przez - mistrzu_2 w dniu 2008-10-19 13:43:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 509 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21391
kto będzie w niedziele o 16?? piszcie, mam nadzieje że tym razem zagramy ostatnio było nas 4 i przełożyliśmy na tą niedziele i każdy ma wziąść kogoś ze sobą, pisaćććććććććććć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13
Standardowo piszę, że będę, ale żeby znowu nie było tych 4 osób;p
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ODNOWA BIOLOGICZNA W OPOLU

Następny temat

ASUS P750 [ Zamienie / Sprzedam ]

WHEY premium