SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozwalony metabolizm - dieta, trening

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3347

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 171 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1281
ja od 2 tyg jem te 1800 i mam 3 kg wiecej na wadze ale w wymiarach nic wiecej mi nie przybylo , na wage ostatnio nie zwracam uwagi tylko mierze sie cm . Ogolnie odkad skonczylam pic herbatki przeczyszczajace i podnosic kcal to nic mi sie wymiary nie zmienily ( od 2 miesiecy)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 171 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1281
Tak szczerze mówiac sama nie wiem jaki sposob kontrolowania postepów jest dobry , waga jak ostatnio zauważyłam to zly pomysł bo wystarczy ze troche wody sie zatrzyma , cm tez nie jest na tyle optymalny bo inaczej wyglada osoba ktora jest bardzo" otłuszczona " i ma np 56 cm w udzie a inaczej osoba z mniejsza iloscia tluszczu a wieksza iloscia miesni , chyba jedynie zdjecia sa dobra opcja ale tu tez gra swiatla duzo zmienia , jak zyc dziewczyny wy jak pilnujecie czy robicie jakis postep?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
poczytaj dzienniki dziewczyn na forum, to podłapiesz model
tak naprawdę najlepszy sposób na kontrolę to zdjęcia, ale waga i pomiary też dużo mówią (np. jak bardzo puchniesz w danej fazie cyklu, jak reagujesz na niektore produkty itp). Zdjęcia staramy sie robić w tej samej pozycji i przy tym samym świetle, naprawdę nie jest to trudne
no i nie jesteś pro, żeby mieć superdokładne pomiary. naprawdę te sposoby wystarcza. można się jeszcze pokusić o mierzenie fałd, ale to wyższa szkoła jazdy i wymaga pomocy osób trzecich

oprócz tego, ile jesz liczy się też co jesz i jak trenujesz, a tych informacji nie mamy, więc nie możemy Ci za bardzo pomóc

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Fałdy na tym etapie są zbędne. Najlepiej zrobić sobie zdjęcia przodem, bokiem, tyłem i raz na miesiąc lub dwa powtórka w tych samych pozycjach i miejscu.
Plus tabelka z pomiarami - biust, pod biustem, talia, wysokość pępka, biodra, udo, opcjonalnie łydka i ramię + waga, ale bardziej dla jako takiej kontroli i obserwacji jak Keb opisała
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 59 Wiek 46 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2759
Lżej mi na duszy bo na ciele niekoniecznie że ten przyrost wagi jest normalny bo już miałam się poddać.Porobilam sobie zdjęcia i zobaczymy co będzie po miesiącu trzymam kciuki za twoje powodzenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 171 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1281
ja nie wazylam sie dwa tyg , dzis stanelam na wadze i 3 kg na plusie ( o mamo) nie powiem jestem troche podlamana bo teraz waze 70 kg ! Jutro jak mi sie uda zrobie foty i wrzuce tu , tez juz dzis mialam sie poddac mowie sobie jestem ciraz grubsza , ogolnie jak zaczelam cwiczyc ( z ewa chodakowska rok temu ) wazylam 61 kg , w rok 9 kg ,
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 59 Wiek 46 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2759
Haha dosłownie mam to samo panikuje ale dziewczyny tutaj sprowadzają mnie na ziemię że nie ma lekko,miło i przyjemnie ja nie chodakowska ale biegam od 4 lat i marne efekty dlatego dołożyłam siłownię zobaczymy,ale też baaardzo długo myślałam że im mniej jem tym lepiej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nerwusik na redukcji

Następny temat

Trening na pierwszy raz

WHEY premium