SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rowerek stacjonarny, basen i masa

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 772

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

19

Waga

175

Wzrost

183

Cel treningowy

Masa

Staż treningowy na siłowni

1rok

Uprawiane inne sporty

tymczasowo rehabilitacja

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

full osprzęt siłownia

Dieta

na mase

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Zażywane suplementy

białko serwatkowe

Ostatnio przerabiany plan

-

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

-
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9
Witam!
Miałem operacje ACL, niestety druga w ciągu jednego roku i to na tą samą noge. Teraz ćwicze na siłowni nogi i pozostałe grupy mięśniowe, lecz mam pytanie, Czy moge ćwiczyć na mase, i jeść "masowo", przy chodzeniu na basen z dwa/trzy razy w tygodniu po 1h i jeździć na rowerku stacjonarnym codziennie wieczorem po około 15-20 minut. Czy to zaburzy mój cykl przybierania masy mięśniowej? I czy można temu jakoś zaradzić?
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6508 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777662
Jak dieta będzie odpowiednio ułożone i przestrzegana to masa też pójdzie do przodu. Po co jeździsz na tym rowerku co wieczór?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9
rowerek to swego rodzaju ćwiczenie na nogi, z ćwiczeń które zadał mi rehabilitant
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieżnia

Następny temat

Jakie ćwiczenia w domu na wzrost masy mięśniowej?

WHEY premium