SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rower a testosteron !?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4615

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 89
Witam
Ostatnio w MH przeczytalem ze jazda na rowerze zmniejsza w organizmie ilosc testosteronu, podobno osoby czesto jezdzace na 2 kolkach maja we krwi zregoly ilosc testosteronu z dolnego przedzialu normy. Zreszta podono nie tyko rower ma takie wlasciwiosci ale rownierz bieganie i plywanie. hmm... Jak myslicie czy to prawda? Nie dokonca wierze MH, ostatnio napisali tez ze od samego piwa sie nie tyje wiec czasem przeginaja :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 90 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 327
Hmmm - może i to prawda że testosteronu ubywa gdycż ja nie mam prawie wogóle owłosienia na nogach, rękach i klacie. Kumple się ze mnie śmieją że się golę, ale ja nic nie robię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moze za malo jezdze bo wlosy jeszcze mam moz eto kwestia czasu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 264 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1308
kibi_klops , nie masz owlosienia bo naturalnie nie masz duzo testosteronu . Ci ktorzy mają nogi jak małpiszony ;-p to widac ze mają go więcej .

Pozdrawiam -Wojtek-
Strona Bikerów z Trzebini : www.BikerTrzebinia.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 314 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5338
Bzdura.

Mój szwagier ma poziom testosteronu 25% wyższy od normy, a jest gładziudki.

This subject matter was transported to yourself because your-person requested to be imparted
of knowledge of extends from either us or one of us cooperators,
if you do not need to acquire biddings from ourselves once more please speak to ourselves here.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 610
trzeba by się jakiegoś lekarza spytać wtedy bedziemy wiedzieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 89
Z testosteronem sprawa jest zawila.Granica normy jest bardzo szeroka, pytanie czy sporty areobowe zeczywiscie obnizaja jego poziom i jesli tak to jak bardzo. hmm... wkoncu mowi sie ze do nastolatkow ze jesli sa zbyt pobudliwy niech pobiegaja, pojezddza na rowerze, ogolnie wyzyja sie. Pobudliwosc to wkoncu nadmiar testosteronu, a w tym wieku osiaga on najwyzsze sterzenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 264 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1308
A co sporty anaerobowe wplywają inaczej ??? nie wiem czy wydzielanie mleczanu ma jakiś związek z testosteronem

Pozdrawiam -Wojtek-
Strona Bikerów z Trzebini : www.BikerTrzebinia.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 485
ja natomiast przeczytalem kiedys rowniez na SFD tyle ze w dziale silownia, ze cwiczenie duzych partii miesni do ktorych rowniez naleza nogi(lub klatka) powoduje wzrost wydzielania sie testosteronu.....
pzodro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobry zakup??

Następny temat

przysiady w kangaroohopsie

WHEY premium