SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rok Treningu :)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 51715

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 481 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4026




Jeszcze nie byłem na treningu wybierałem się, ale jedna rzecz mi przeszkodziła Wieczorem idę na trening i postaram się coś nakręcic.

Wuchta dzisiaj tak się składa, że nie będe cwiczył klaty, ani MC jeśli o to Tobie chodzi. Dziś biceps/triceps/przedramie, a tymczasem macie tutaj taką fotke w ciuchach

Pozdro


Zmieniony przez - Rocky235 w dniu 2010-09-05 17:38:20

Myjcie sie kobiety bo nadchodzi Krol minety, ktora bedzie z was najczystsza ta poczuje jezyk mistrza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
w kominiarce trenujesz

nie tylko musi być z wl czy mc...

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 481 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4026
Kominiarkę założyłem, bo niechce mi się przerabiac na kompie zdjęc Dobra idę na ten trening. Spróbuję dziś 60 na biceps

Myjcie sie kobiety bo nadchodzi Krol minety, ktora bedzie z was najczystsza ta poczuje jezyk mistrza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 761 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9359
Tylko żeby Ci pleców przy tym bicepsie nie wyrwało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 481 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4026
Fog- Nie wypowiadaj się za dużo bo nawet za 'dużo' nie wiesz sądząc po fotkach z Twojego tematu

Nagrałem filmik, i chciałem go tutaj wrzucic, i jakoś nie mogę bo bład zachwile mi wyj..... By to chooj strzelił

Myjcie sie kobiety bo nadchodzi Krol minety, ktora bedzie z was najczystsza ta poczuje jezyk mistrza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 761 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9359
Co mają moje fotki do mojej wiedzy ( zresztą coś z moimi fotkami nie tak ? ) ?

I dlaczego mam się nie wypowiadać , czymś Cię uraziłem czy masz kompleksy o.O ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 481 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4026
Witajcie ! Nagrałem jakiś filmik podczas treningu bicepsów

Sorry za jakośc, następnym razem nagram coś w lepszej jakości





Zmieniony przez - Rocky235 w dniu 2010-09-07 13:03:00

Myjcie sie kobiety bo nadchodzi Krol minety, ktora bedzie z was najczystsza ta poczuje jezyk mistrza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 685 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4380
Przy tym bicepsie( na filmie) to wyszedł bardziej trening prostowników grzbietu.
Buja cię strasznie. Można robić drive z nóg, wtedy się bierze naprawdę duże rzeczy na bica, ale machanie całym tułowiem raczej nie pomaga i nie o to chodzi.

Poza tym dość ładna sylwetka tylko nóg nigdzie nie widzę, chyba że przeoczyłem- wtedy zwracam honor.
Sog na zachętę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 481 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4026
Grimgir- Dzięki za miłe słowa, dziś akurat będę cwiczył barki to wrzucę filmik jak widac całą sylwetkę razem z nogami

Co do bujania zawszę jak założę większy ciężar to trochę bujam tułowiem. Pozdrawiam

Myjcie sie kobiety bo nadchodzi Krol minety, ktora bedzie z was najczystsza ta poczuje jezyk mistrza.

...
Napisał(a)
Usunięty przez Wuchta34 za pkt 3 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 481 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4026

Myjcie sie kobiety bo nadchodzi Krol minety, ktora bedzie z was najczystsza ta poczuje jezyk mistrza.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

51 dni efekty a6W

Następny temat

MET_RX

WHEY premium