SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Roczny zestawik - opinie ekspertów mile widziane

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15083

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2024 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12306
ale przecież on ma dobrą dietę, wkońcu "masa" idzie


a tak poważnie to zabierz się do lektury - dział odżywianie i trening dla początkujących
bo zmarnujesz to wszystko

Zmieniony przez - Dzedor w dniu 2010-06-24 11:48:36

Pomogłem?-daj sog'a :DDD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6179
Na innym uzytkownicy byli mniej zyczliwi wiec postanowilem sie do was przeniesc

ale się musiał rozczarować ,że tutaj też nie mili ludzie ahh ci polacy ...sama zawiść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 911 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15244
Nie kazdemu masa i sila tak idzie przy takim stazu i wymiarach moze stad ta zawisc

"To tylko krok by granice przekroczyć, spuścić wzrok nie patrzeć w oczy,
przeszłość oddzielić grubą kreską,
lecz może zdąże ułozyć jeszcze wszystko przed śmiercią.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256
Raczej wolalbym zeby znalazly sie tutaj opinie ekspertow ( tak jak w temacie ) a nie osob ktore maja staz kilku letni i w obwodzie ręki nie byli nawet wstanie zrobic 40cm.
Dla mnie oni nie sa raczej autorytetem.
Dzedor, masz 190 cwiczysz dwa lata i w bicepsie tyko 38, to ja mam prawie tyle a cwicze o wiele krocej. Tak więc jakbym chcial to zapytalbym sie wujka co o tym sądzi a nie zakladal niepotrzebnie tematu.

A i zdjecie nog tez moge wrzucic po treningu to niektorzy sie troche zdziwią

Im mniej wiesz tym dużej żyjesz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2024 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12306
tylko, że masz bf z 30%
a poza tym to zależy od genetyki i typu budowy

"opinie expertów"
jak patrzysz na poziom wiedzy po obwodzie bicepsa to powodzenia...

Zmieniony przez - Dzedor w dniu 2010-06-24 13:38:55

Pomogłem?-daj sog'a :DDD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256
A skad osoba majaca 38 cm w bicepsie moze wiedziec cokolwiek o sposobach przelamania zastoju. Albo osoba wyciskajaca 100kg po kilku latach treningow o sposobach na poprawe sily na plaskiej?
I co ona moze w ogole wiedziec na temat suplementow skoro wnioskujac po wymiarach i osiagach silowych miala z nimi raczej maja stycznosc.

Im mniej wiesz tym dużej żyjesz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6179
to jak ja mam 44 cm w bicepsie to jestem autorytetem :D mówcie mi Panie Autorytecie od dziś chłopie weź ty się ogarnij bo jesteś tłusty jak kiełbasa śląska ... w bicepsie masz prawie 38cm( na dobrej pompie po treningu , przy bfie 30% ) nie rób z siebie boga człowieku ...nie masz podstawowej wiedzy na temat diety ,suplementów ... bierz się za lekture i skończ pierdzielić farmazony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 608 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10581
bo jesteś tłusty jak kiełbasa śląska

Zmieniony przez - MGorka w dniu 2010-06-24 13:52:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2024 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12306
uki, gadasz takie głupoty, że ciężko słuchać
można wiedzieć bardzo bardzo dużo nawet nie ćwicząc na siłowni
wymiary i osiągi siłowe zależą od ogromnej liczby czynników i nie koniecznie są związane z wiedzą danej osoby

prosty przykład - wyciskasz 120 ( jeżeli to prawda) a nie wiesz nic o tym sporcie..

Pomogłem?-daj sog'a :DDD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256
Dobrze w takim razie jestem ciekaw czy sterydy daly ci tez sile w tych bicepsach. Bo ja robie serie 70kg na biceps jak mam na to ochote, w co mozecie nie wierzyć. Zwykle robie mniejszym ale wiecej powtorzen jednak czasem jak mam ochote to zakladam wiecej. Po tych odzywkach bede robil jeszcze lepiej.

Im mniej wiesz tym dużej żyjesz

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FA ANTICATABOLIX+NanoVapor+unsWPC80

Następny temat

sila i wytrzymalosc

WHEY premium