SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rocznik 94- dziennik postępów :)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5214

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 527
Witam. Obecnie mam 18 lat, na siłowni trenuje ponad 2 lata, jednak na początku był to tylko dodatek do sportów walki, z którymi miałem styczność przez długi czas. Teraz skupiłem się bardziej na treningu siłowym, od wakacji 2012 trenuje systematycznie. Wymiary na dzień dzisiejszy:
Wzrost: 182cm
Waga: 87kg
Obwód klatki: 110cm
Obwód pasa: 84cm
Obwód przedramienia: 31,5cm
Obwód ramienia: 38,5cm
Obwód bioder: 92,5cm.
Wszystkie wymiary oczywiście podałem bez "pompy" :P
Poniżej wrzucam kilka fotek sprzed 2-3 miesięcy, obecne wrzuce jeszcze w tym tygodniu. Od tamtej pory troszeczke przyredukowałem brzuch, teraz zaczynam cykl na masę. Zapraszam do komentowania, uwag, porad :)













Zmieniony przez - Bartosz94 w dniu 2013-01-02 20:44:18
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 527
Dzięki! Podłapałem ćwiczenia, mam nadzieje, że jak zmienię troche trening barków zgodnie z radami od Was, to będzie widać poprawę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 912 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19783
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 438 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12891
jest masa ;] No będzie dobrze . Od jakiej wagi zaczynałes ? Jw fotki aktualne ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 527
2 lata temu, zanim wogle ruszyłem, zaczynałem od wagi 78 kg. Na wakacjach ważyłem ok. 84-85kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 438 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12891
no to juz i tak od dobrej wagi startowales . CZekamy na aktualne fotki wtedy bedzie widac progres ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1152 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7348
Moze dodaj wiecej fot aby bylo co oceniac. Podstawy juz prawie masz. Nie zalej za bardzo brzucha na masie I popracuj nad barkami I szerokoscia. Reszta przyjdzie z czasem I kilogramami wypelnisz klatki dol lapki nie sa zle zacznij katowac trica wkoncu to 3/4 naszego ramienia.

Nigdy nie bede idealny ale nie powiedziane ze nie sprobuje :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Słabo. Daj więcej zdjęć..

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 527
Na barki obecnie wykonuje raz w tygodniu 3 ćwiczenia: Wyciskanie sztangi zza głowy, arnoldki, unoszenie hantli bokiem w górę. Mimo to ciężko mi z nimi idzie, ale się nie poddaje ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1152 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7348
Pamiietaj ze barki lubia dostac ostro w kosc. Proponuje 5 cwiczen po 3 serie. Rozne bodzce na bary spowoduja ze na bank sie rozwina no I nie zapomnij o kapturach. Czasem wystarczy mniejszy ciezar a wiecej powtorzen z dokladniejsza technika. Ja osobiscie mniej niz 15 powtorzen nie robie na barki wiec tez ich nie oszczedzaj tymbardziej ze robisz tylko raz na tyg :)

Nigdy nie bede idealny ale nie powiedziane ze nie sprobuje :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 345 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11697
dlaczego wymiary podane bez pompy? pomasuj jeszcze do lutego a pozniej ostra rzezba do lata i bedzie miodzio:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1152 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7348
bo pompa jest tymczasowa ? To takie oszukiwanie sie by bylo hahh. Tak to mi sie wydaje.

Nigdy nie bede idealny ale nie powiedziane ze nie sprobuje :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

22 lata, boks, siłownia

Następny temat

1 rok ćwiczeń

WHEY premium