SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rizin OWGP 12.29,12.31 ,czyli powrót Mirko ,Silvy i Carwina.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15135

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Dzięki Cro copowi zainteresowałęm się tym sportem ,pamiętam w 2008 jak miałem 14 lat ,zacząłem się ogólnie jarać sztukami walki ,zacząłem oglądać walki typu Kickboxing vs Taekwondo itd ,przypomniałem sobie ,że kiedyś tam oglądałem Boba Sappa na Eurosporcie i odpaliłem na youtubie po kolei każdą walkę i wtedy zobaczyłem Cro copa ,potem jego highlight i obejrzałem jego wszystkie walki.
No i oczywiście sam zacząłem wtedy napyerdalać kopnięcia jak poj** na worek ,nie miałem w mieście klubu żadnego oprócz Karate bezkontaktowego ,wtedy już wiedziałem ,że to ścierwo
Pamiętam jak jaralem się mocą jego kopnięć hehe ,a w głowie tylko kopać jak Mirko -w sumie dobra zajawka ,pamiętam porażkę z Schaubem oglądałem na żywo Wk***iony cały dzień chodziłem ,nie pamiętam czy oglądałem CC vs Gonzaga 2 live ale chyba tak (?)

Z youtube usuneli ten highlight ,robiony on był przed walką z Fedorem z tego co wiem ,nazywał się Cro cop Best Highlights i miał 8:16 oglądałem tyle razy ,że ciężko zliczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395




Jest i on wstawiony znowu wcześniej miał kilkanaście milionów wyświetleń ,jak dla mnie najlepszy HL reel ever ,Mirko kończył walki rękami w stójce ,GNP ,High kickami ,Middle kickami ,Low kickami ,Soccerami ,jest też poddanie , Mirko jest kozakiem i dla mnie PRIME jest prze kozakiem ,pod uwagę trzeba wziąść ,że większość kariery trenował w swojej piewni ,miał ogromną ilość operacji kolan ,które oczywiście wpłyneły na jego kopnięcia i poruszanie się ,stoczył ogromną ilość walk łącznie w MMA ,K1 i amatorskim boksie w K1 i MMA na najwyższym poziomie ,zawsze Szacunek dla przeciwnika ,0 thrashtalku , Tak napiszecie dostał wp*** w UFC ,ale cóż trzeba brać pod uwagę kontekst kontuzje ,klatkę i wszystko ,pozatym w MMA nie ma niepokonanych to już każdy z nas wie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Dla mnie Cro Cop też jest bardzo ważny, w gimbazie oglądaliśmy na informatyce jego walki :) Był pierwszą osobą która przekonała mnie o sile kopnięć okrężnych. Przedtem myślałem że front z wyskoku to szczyt ludzkich możliwości. Wielka legenda ale jeszcze moze nie przejdzie na emeryturę bo kilka razy już to robił ale wrócił





Przed oglądaniem Cro Copa wiedziałem o MMA, historii Vale Tudo itd, ale nie ogarniałem organizacji, coś jak osoby "trenujące" ufc. Dzięki m.in. niemu się w to wgłębiłem
2

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 49 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3059
Szkoda zakończenia kariery tak dobrego zawodnika. Kariera piekna, chyba nie da się już nic dodać na ten temat niż to co opisaliście powyżej. Dziwią mnie niekiedy tylko komentarze dotyczące pogromu Crocopa w UFC i ogólnie przepaści pomiędzy poziomem w PRIDE a późniejszym UFC. Przecież jak słusznie napisał xper, trzeba wziąć pod uwagę kontekst danej walki, przygotowanie do niej, długość dotychczasowej kariery, przede wszystkim wiek, a także dobór przeciwników. Wielu byłych zawodników PRIDE nie odnalazło się w UFC.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 49 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3059
Ale byli też tacy którzy sobie nieźle w UFC radzili, a na przykład z Cropem w Pride przegrywali bądź mieli wyrównane walki - Barnett, Hunt, Nogueira.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
46 walk MMA plus boks, kickboksing i K1, organizm mocno zużyty, kontuzje goją się 5 razy wolniej. Niech idzie na emeryturę w glorii i chwale, zanim staczać się coraz niżej.


Zmieniony przez - cynik75 w dniu 2017-01-04 16:23:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 49 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3059
I w drugą stronę - Coleman - będący zwycięzcą kilku turniei UFC i mistrzem UFC z 1997 roku dostawał dość mocno właśnie od Crocopa i Fedora w Pride
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Najważniejsze że Cro Cop odgryzł się Gonzadze, bo ich pierwsza walka to był jego chyba najgorszy koszmar

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Mnie też zabolała porażka Mirko z Gonzagą i pamiętam jak wielu mówiło, że czas już na dziadka, a tutaj proszę, zrewanżował się i stoczył jeszcze kilka zwycięskich walk.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1750 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23076
ma ktoś może jakiś torrent do tej gali z 29 i 31 ? albo jakiś inny download całych eventów ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zawodnicy korzystający z muay thai i kickboxingu

Następny temat

UFC 205: Alvarez vs. McGregor – wyniki temat LIVE

WHEY premium