SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rizin OWGP 12.29,12.31 ,czyli powrót Mirko ,Silvy i Carwina.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15128

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bliska runda może iść do Reny ale z drugiej strony też do Gujwan.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No i po Gujwan przegrywa, w trzeciej rundzie słabo z kondycją, sporo zebrała kolan na korpus. Kondycja słabsza - > o wiele gorsza praca na nogach, już nie schodziła do boku, Rena miałą większy zasięg i spokojnie pykała Gujwan, no trudno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Pieknie smierdzacego allaha odlaczyl! Klasa Cro cop

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
Skąd wiesz, że śmierdzi?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 49 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3059
Zakończenie piękne. Widać że Amir to zapaśnik.
Należało się to trofeum Crocopowi za całokształt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221390
Ciekawe Grind czy powiedziałbys to jemu w oczy? :D BTW Tysona lubisz czy nie lubisz? On także jest Muzułmanie tak jak ten Amir
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221390
Ciekawe Grind czy powiedziałbys to jemu w oczy? :D BTW Tysona lubisz czy nie lubisz? On także jest Muzułmanie tak jak ten Amir
BRAWO CROCOP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Cro Cop vs Baruto Kaito

https://streamable.com/bx0u1

Cro Cop vs Aliakbari



Organizacja RIZIN wręczyła Mirko Filipovicovi całkiem ciekawe i oryginalne nagrody za zwycięstwo w turnieju OWGP, ponieważ oprócz pucharu, medalu i czeku o wartości 35 000 000 jenów (1, 249 500 zł) otrzymał również zegarek oraz wycieczkę statkiem do Barcelony.







Szkoda Hanny Gujwan bo dała całkiem niezłą walkę, ale Kubota to jednak doświadczona zawodniczka, a Polka dopiero zaczyna. Niech dalej walczy, to będzie miała szansę daleko zajść.

1

Redaktor Fight24.pl i Sceny MMA i K-1

http://www.fight24.pl/
http://www.sfd.pl/Scena_MMA_i_K_1-f131.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No i już CroCopzarobił na swoją emeryturę
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
bane158
Ciekawe Grind czy powiedziałbys to jemu w oczy? :D BTW Tysona lubisz czy nie lubisz? On także jest Muzułmanie tak jak ten Amir


Ty masz jakas obsesje mowienia w oczy innym facetom? Buziaczki tez?
Co to ma do rzeczy co i czy bym komus powiedzial? Moja opinia o kims nie zalezy od tego czy mi moze wp******ic Moze u ciebie tak, jestes mily i lizesz tylki kiedy myslisz, ze ktos jest mocniejszy. Poza tym po co sie pytasz, napisze,ze powiedzialbym, to powiesz ze wcale nie. Jestes komiczny.
Tak samo jak teksty typu "osiagnij tyle zanim skomentujesz", argumenty youtuberow z gimnazjum.
Dla mnie kazdy muslim to gowno, end of story. Takie jest moje zdaniem, do ktorego mam prawo. Nie podoba ci sie, to daj mi minusa.
Ach, zapomnialem, juz nie mozesz
2

"CHO NO TU" - Seba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zawodnicy korzystający z muay thai i kickboxingu

Następny temat

UFC 205: Alvarez vs. McGregor – wyniki temat LIVE

WHEY premium