SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rekordy a normalny trening

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 688

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 365 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3336
Witam wszystkich mam dość nietypowe pytanie co do treningu klatki.
Chodzi mi o to czy jak na treningu klatki chciałbym bić rekord (na płaskiej 80kg) i jechałbym stopniowo i dorzucał po 5-10 kg na strone, po 6-12 powtórzeń aż do 80kg i potem bym tak samo schodził po 5-10 kg.Czy po tym robić dalej trening klatki ? rozpiętki,wyciskanie na skosie..Czy po tylu seriach robić od razu triceps ?

Pomogłeem .? Daj mi SOG'a

'' To Wiara Czyni Cuda, Opłaca Się Wysiłek !''

Taka moja Rada :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 647
Ale bijesz rekord czy stopniowo zwiekszasz obciazenie jak normalnie ? Bij rekord. Tak potem możesz normalnie zrobic trening klatki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 365 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3336
progresja :)
10kg,15,25,30,45,50,60,75,80 i potem znowu to samo tylko że w dół.

Pomogłeem .? Daj mi SOG'a

'' To Wiara Czyni Cuda, Opłaca Się Wysiłek !''

Taka moja Rada :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3294 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19444
Czyli najpierw zrobisz 9 serii po 12 powtórzeń, wtedy będziesz bił rekord, a po rekordzie od nowa 9 serii po 12 powtórzeń? Zapewniam Cię, że do rekordu nawet nie dojdziesz Zbytnio się zmęczysz.

Projekt Masa 2014, czyli KUREK nie zniknie!
http://www.sfd.pl/KUREK_nie_zniknie__masa_zimą_2013_[DT]-t994269.html

[ART] Dlaczego białko to nie magiczny proszek i czemu z kreatyną warto poczekać?
http://www.sfd.pl/[ART]_Dlaczego_białko_to_nie_magiczny_proszek_i_czemu_z_kreatyną_warto_poczekać_-t1004088.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
w jaki ciezar celaujesz w rekordzie ? rozpisze Ci jak pod niego podejsc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 365 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3336
Rekord to 50x1
I właśnie chciałem po jednej serii do 12 powtórzeń.I jechać progresje tzn:
Zwykłą sztangą 2x12 rozgrzewka
potem będę dodawał po 5-10 kg,jedna seria do 12 powtórzeń :) I potem z tego zjechać.Czyli z maksimum odkładać ciężar.

Pomogłeem .? Daj mi SOG'a

'' To Wiara Czyni Cuda, Opłaca Się Wysiłek !''

Taka moja Rada :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
to Ty nie chcesz pod rkord podchodzic max ciezar tylko piramide robic a wiec progresja do pewnego ciezaru a pozniej regresja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 365 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3336
A po tym mogę normalnie robić dalej trening klatki ? czy już przejść do tricepsa ? :)

Pomogłeem .? Daj mi SOG'a

'' To Wiara Czyni Cuda, Opłaca Się Wysiłek !''

Taka moja Rada :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 365 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3336
odświeżam pytanie :)

Pomogłeem .? Daj mi SOG'a

'' To Wiara Czyni Cuda, Opłaca Się Wysiłek !''

Taka moja Rada :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko

Następny temat

Jak zbudować masę?

WHEY premium