SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rekawice

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 25975

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1701
Z jakich firm sa najlepsze rękawice do kickboxingu, wiem że najlepiej żeby były ze skóry, doradźccie mi tylko z jakich firm i jakie modele są najlepsze. Najlepiej żeby nie kosztowały więcej niż ok150 zł. Chce je kupić w necie więc proszę odrazu o wklejanie linków.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
bokser7393 - one nie maja byc najfajniejsze i ladnie sie prezentowac.

adi_sc - ze wzgledu na skore bydleca wez mastersy.
Pzdr

Zmieniony przez - Marcin_VB w dniu 2009-01-23 10:55:12

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2637
masters (polecam), daniken (polecam) , everlast(polecam) ,green hill(polecam) ,allright ,smj ,tiger ,runda zero(polecam) myśle ze te firmy są najbardziej znane i cenione wsród zawodników i trenerów
www.sportmasters.pl www.daniken.com.pl www.allegro.pl www.green-hill.pl www.everlast.pl 

Zmieniony przez - CraxaD w dniu 2009-01-09 23:40:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 232 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2352
No ja sugerowal bym Ci jednak nie kupowac rekawic bez wczesnieszego ich przymierzenia, to tak jak z butami niby numer dobry ale nie zawsze pasuja i sa wygodne.

"Jeden krok do tylu możesz wykonać, każdy kolejny to ucieczka..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1388 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3720
a ja tam zawsze marzylem o rekwicach windy albo raji ale niestety windy za drogie raja za mała na łape
Musze przyznać Mastersy są spoko ale nie radze kupowac z netu idz do sklepu przymiezyc

Caly Czas zastanawiam sie z czego jest panierka przemka

Spamers Squad A Jak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 582 Wiek 823 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4750
j/w to nie ma sensu kupowania rękawic bez wcześniejszego przymierzenia ich! co do firmy to everlast [mogą byc drogie jak chcesz skóre] lub allright [zmieścisz sie w 150 zł] i masters

"Tu liczy się technika, a nie tylko wielkie mięśnie"

"Ten, który pokona własnego siebie, jest najpotężniejszym z wojowników"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
danikeny ze skóry bydlecej chyba było mozna kupic w tym przedziale cenowym

A co do kupowania przez neta...ja kupilem fairtexy i pasują idealnie heh

EDIT: http://www.daniken.com.pl/index.php?strona=kategorie&id_kat=71_113
5114. Rękawice bokserskie "Jet" ze skory bydlecej za 160zl

Zmieniony przez - Marcin_VB w dniu 2009-01-10 09:10:31

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 502 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11831
zobacz sobie rundy zero
http://rundazero.com/index.php?id=oferta
ja teraz na treningi i sparingi uzywam tych z podwojnym wypełnieniem i szerokim rzepem. naprawde starannie wykonane, wyprofilowane, nie takie buły bezkształtne, na poczatku są ciasne ale przez to potem sie dobrze to dopasowuje do dłoni bo to skóra.

a co do kupowania allrightow albo jakis dainekenów itp za prawie 200zł to dla mnie porażka
ewerlast dla lanserów, nikt tak naprawde nie miał ale kazdy poleca

Zmieniony przez - NewHejter w dniu 2009-01-10 10:12:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
NewHajter - o danikenach slyszalem dobre opinie. Wydaje mi sie, ze ktos z udzielajacych sie w dziale takze w nich trenuje i sobie chwalil lecz nie pamiętam kto.

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2637
Everlast mimo ,że firma jest troszeczkę prze reklamowana to rękawice są dobre wiem to z własnego doświadczenia jak i innych posiadających
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1701
Dzięki, chyba zdecyduje się na mastersa. Na allegro znalazłem rękawice z mastersa, jedne są tam ze skórą na zewnątrz a od środka mają syntetyczna skórę i kosztują 125zł. a drugie są całe ze skóry i kosztują 155zł. Czy robi to różnice, chodzi mi tu głównie o pocenie się dłoni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
jak to skore od srodka?
jedne chyba sa ze skory syntetycznej a drugie ze skory bydlecej?
Bierz ze skory bydlecej - duzo wieksza jakosc niz inne.

A co do pocenia sie to zaklada sie owijki i nie ma problemu

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozciąganie

Następny temat

sztuka uderzania

Wiecej