SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rekawice

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 26041

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1388 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3720
ale oczywiscie kupujesz 12 nie 10 ?? ;] bo jak kupisz 10 to bez przymierzania mozesz sie zdziwic ;]]

Caly Czas zastanawiam sie z czego jest panierka przemka

Spamers Squad A Jak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
10-12 oz to waga rekawic a nie rozmiar...
Ja kupilem 10oz bez przymiezania i jakos sie nic nie zdziwilem

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 582 Wiek 823 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4750
Ale to pewnie nie były twoje 1st rękawice tak?! a Ciemniak [autor tematu] chyba kupuje swoje pierwsze i lepiej żeby przymierzył jak mu leżą, czy wygodze, czy nie za duże . Wychodzi na to, że może iść przymierzyć do sklepu zobaczyc co i jak i jak mu zalezy na kupnie przez neta to potem niech obie zamówi ten model i rozmiar co przymierzał <---

Zmieniony przez - Sicario_LP w dniu 2009-01-10 14:33:49

"Tu liczy się technika, a nie tylko wielkie mięśnie"

"Ten, który pokona własnego siebie, jest najpotężniejszym z wojowników"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 131 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2988
Danikenów a konkretnie modelu FIGHT uzywa Lady M i je chwali, ja sam uzywam modelu CLUB rowniez danikena i polecam (zwlaszcza ze jeszcze jest promocja na nie).
kupowalem wysylkowo i lezą znakomicie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 677 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22984
Czym różni się model FIGHT od CLUB?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1388 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3720
Marcin ja np Zakladajac rekawice raji 12oz czulem ze sa idealne a zakladajac ten sam model 10 oz czulem ze byly za ciasne ;]] pozatym w mojej poprzedniej wypowiedzi chodzilo o to ze lepiej zalozyc rekawice ktore sie kupuje szczególnie jesli sa to pierwsze rekawice jakie mamy na rekach nie liczac tych zimowych ;]] bo najważniejsza jest wygoda i ochrona nadgarstka Pozdro :)

Caly Czas zastanawiam sie z czego jest panierka przemka

Spamers Squad A Jak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 131 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2988
pytalem o to producenta i oto odpowiedz:

rękawice CLUB są z szerszym rzepem
i są
dłuższe, rękawice FIGHT są krótsze,sprawiają wizualnie że są
lżejsze,i są
trochę mocniej "zamknięte",bardziej wyprofilowany wkład.
Rękawice CLUB to jest nowy produkt,i bedzie sprzedawany po promocji w
cenie
160 zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 97 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2323
ja bym dołozył na Twoim miejscu 70 zł i kupił TWINSy, ew. jeśli bardzo Ci zalezy na tych 70 zlotych to kup Danikeny tez sie nie zawiedziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1701
Zdecydowałem się na rękawice masters RBT 2, z tego co czytałem jest to najnowszy model tej firmy, mam tylko pytanie czy można je dostać w innym kolorze niż czarny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 677 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22984
Ja bym wybrał MASTERS - RBT-THAI 1 A tych co pytasz to tylko czarno-białe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozciąganie

Następny temat

sztuka uderzania

WHEY premium