SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Regeneracja po treningu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1454

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

21

Waga / wzrost

80/187

Staż treningowy

4
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 195
Witam!
Zastanawiam się nad zakupem BCAA, L-glutaminy lub L-glutaminy z NAG.
Zależy mi na jak najlepszej regeneracji po treningu.

Co polecacie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
glute sobie daruj. BCAA mozesz dac. Ale ogolnie najwazniejszy bedzie odpowiedni posilek potreningowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 195
Wiadomo dieta najważniejsza. Dlaczego glutamine sobie darować? Czytałem że L-glutamina z NAG przyswaja się najszybciej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może szybciej ale tutaj liczy się też ilość. Gluta jest mało opłacalna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 195
OK! jeszcze jedno pytanko. Pamiętam że jak brałem Nitrobolon II to o wiele wolniej męczyłem się podczas treningu i prawie w ogóle nie miałem zakwasów. Jaki składnik Nitrobolonu mógł mieć na to wpływ? Inozyna, NAG?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Polaczenie kreatyny, argininy i cytruliny ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 195
Dobra to na koniec jeszcze jedno pytanko. Wiadomo, nie jestem i nie bede kulturystą, ćwiczę amatorsko i zastanawiam się czy na poziomie amatorskim BCAA robi dużą różnice?

Masz soga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Jesli trzymasz diete to bedzie to dodatkowy bodziec wiadomo nie bedzie to jakas wielka roznica jak w przypadku kazdego suplementu. Ale na plus bedzie.
Dzieki za soga

Zmieniony przez - USgorn w dniu 2013-08-14 22:07:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 195
Nie chce otwierać nowego tematu dlatego zadam to pytanie tutaj. Który składnik(i) Nitrobolonu II jest odpowiedzialny za:
-pobudzenie organizmu do wzrostu i zwiększenie transportu składników odżywczych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Każdy po trochu. Nie wierz tak w te opisy. W sklepie SFD większośc składników Nitro II jest dokładnie opisana po kliknięciu, więc możesz trochę poczytać i samemu wysnuć wnioski.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stack KREATYNOWY jaki polecacie?

Następny temat

Odżywka białkowa

WHEY premium