SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Regeneracja po treningu

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2354

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 96
Raz w tygodniu gram w kosza i chodzę na basen. Na ogół po treningu następnego dnia jestem padnięty i nie do użytku, a tu trzeba jeszcze zarabiać na chleb. Na meczu daję z siebie maksa, bo jak inaczej. Gra innych wymusza mija grę, nie da się oszczędzać. Chciałbym dodać, że chudnę po tych meczach. Moje pytanie o wasze sposoby na szybką regenerację organizmu po wysiłku. Czy u was jest podobnie i jak sobie z tym radzicie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 776 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17726
Chudniesz po meczach bo jesz zamało kcal przed meczem.

https://www.sfd.pl/10_sposobów_na_przyspieszenie_regeneracji_art._-t339449.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 96
Dzięki. Zapoznałem się :). Z tym wysypianiem się jest właśnie problem. Po intensywnych gierkach i ostrym pływaniu, zazwyczaj gram i pływam po ósmej, mam problem ze zaśnięciem. Jestem mocno podkręcony, głowa pracuje i spać się nie chce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 776 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17726
min spania to 8h na dobe. Tyle że niektórzy potrzebują więcej. Ale 8 godzin minimum

Zmieniony przez - dean999 w dniu 2009-10-27 19:32:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
chudniesz glownie temu ze sie odwadniasz, normalna rzecz
kup sobie moze BCAA XTRA pij przed i po wysilku, dobrze regeneruje, wplywa na centralny uklad nerwowy, mi przy wielu treningach koszykowki pomaga
jak sie nie odchudzasz mozesz tez carbo kupic i pic po wysilku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 96
dzięki chłopaki. nie ma prawi żadnej wiedzy na temat stosowania suplementów. Które są w miarę dobre i po przestępnej cenie? Mógłbyś coś polecić w tym względzie. Zawsze po graniu jestem mocno podjarany i nie chce mi się spać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
jestes podjarany bo masz wysokie tetno i cisnienie, walnij sobie duza dawke magnezu a lepiej MZB to Cie rozluzni i zasniesz
no i nie jedz przed snem - to tez moze powodowac klopoty z zasypianiem
na dzien dobry poszukaj carbo biogenix'a (15zl/kg) i BCAA XTRA (55-60zl 500g) przy Twojej intensywnosci starczy na dlugo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
to co soltys jest dobrze...

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 96
dzięki Sołtys. Obecnie jestem trochę w kiepskiej sytuacji finansowej, ale skoro się to tylko zmieni, to zaraz wypróbuje to co polecasz. wkurza mnie to , że nie osiągam wyników. mam nadzieję, że to się zmieni wkrótce, bo trochę jestem zniechęcony. czy nie można by tymczasem wrzucić jakiegoś środka z magnezem z apteki, czy to raczej bezsensowny wydatek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
hmm chodzi o dawki, poprostu apteczny magnez jest malooplacalny...mozesz kupic chela-mag olimpu za ~10zl, najmniejsze opakowanie i najtansze z najlepszych
lepiej by bylo zainwestowac wlasnie 40zl i miec z glowy na jakis czas ale rozumiem o co chodzi
poki nie masz pieniedzy skup sie na diecie, po wysilku/graniu dobry posilek potreningowy: mieso+ryz/ziemniaki/kasza i przed snem kostka twarogu
ciezko stwierdzic w czym jest problem, moze masz niedobory tez jakis witamin skoro tak zle sie czujesz...
mozesz tez kupic galicjanke i wypic cala po wysilku, ona uzupelni sod, magnez, wapn
kwestia ile masz kasy wszystko o to sie rozbija

sprinterek: a co wy wcinacie przy treningach? jest sens stosowac np l-karnityne w celu podniesienia wydolnosc np? albo jakis koenzym Q10?

Zmieniony przez - soltys88 w dniu 2009-11-01 02:25:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 96
zaopatrzę się przy najbliższej okazji w MZB. wczoraj znalazłem w domowej apteczce magnez z witamina B6. łyknąłem na noc. spanie było konkret. mam pewnie jakieś niedobory tego minerału, bo z koja nie chciało mi się wyłazić do południa, przy czym wypocząłem w końcu jak należy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koszykówka ćwiczenia na poprawę kondycji

Następny temat

Tabata

WHEY premium