SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Regeneracja

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4526

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam.Co na regeneracje?Ponieważ spie 6h potem musze wstać na chwile i po tym śpie 2h.myślałem o zma ale troszke drogie.Podajcie jakies dobre pomysły
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
Martainn cieszymy się, że udaje nam się sprostać nawet wybrednym osobom dzięki za miłe słowa i opinię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
czy mozna wiedziec co jest przyczyna wstawiania na chwile ?

magnez w polaczniu z cynkiem jest dobrym pomyslem :D
ale wybieralbym Chela MZB - wielu stosuje - nie znam nikogo niezadolowolonego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Tak jest! Jedna kapsułka MZB przed snem - i wstajesz - jak nowo narodzony.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1004 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16416
biorę 2kaps. MZB przed snem
od 3dni
dziś wstałem jak nowy, bez żadnego problemu, aż dziwne...
wstałem o 8 (wolne mam)
gdy normalnie leżałbym do 9 i miałbym problem
...

Trening czyni mistrza! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 319 Wiek 48 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1249
Wiele razy pisałem, Chela MZB to jest to!!!.
1 kaps przed snem i budzisz się jak nowo narodzony.
Polecam wszystkim borykającym się z tym problemem.

Spam killer...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
tez poza weekendami przyjmuje dwie, ale zonka jedna :)

ostatnio sypiam po ~5h dziennie i jest OK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Nie wiem czy sobie, wkręcam czy nie. OD kilku dni spożywam jako uzupełnienie diety w białko odżywkę Egg Protein. Niestety kupiłem smak bananowy, który ciężko przechodzi przez gardło. Co jednak jest ciekawe, czuję się po treningach i ogólnie bardziej zregenerowany. Nie wiem, może sobie wkręcam, ale można powiedzieć, że czuć to białko Szczęśliwie bardzo dobrze je toleruję. Zero bąków, bólu brzucha i tego typu historii. Gdyby nie ten smak to byłoby idealnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
Ale co z tym bananem nie tak? Chciałem właśnie kupić ten smak, ale w PBC nie było jeszcze EP.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Smak mi nie odpowiada. Bananem czuć, ale jest słone i ma chamski posmak. Taki dziwny jakiś. Ale piłem gorsze rzeczy:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
G piotrek OLIMP TEAM
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 630 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6899
Dla każdego coś dobrego,dlatego Olimp robi tyle różnych odżywek białkowych aby kazdy mógł wybrać odpowiednią dla siebie

Podpis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
to bialko jajecze stad lekki slony posmak

Martainn
a przed tym zanim wlaczyles ja do diety spozywales odpowiednia ilosc bialka ?

bo to bylaby pierwsza chyba relacja ze jakies BIALKO dziala ODCZUWLANIE lepiej niz inne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Therm Line S

Następny temat

GLUTAMINE XPLODE!!! KONKURS!

WHEY premium