SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therm Line S

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5430

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Nutrifarm umieścił 19 lutego news o nowym produkcie jakim jest Therm Line S, można wiedziec kiedy on pojawi się w sprzedazy? Chcę żonie kupić coś lajtowego z małą zawartością kofy i nie wiem czy długo trzeba będzie czekać aż pojawi się w detalu.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
W ofercie już jest - 39.90 ,- za 60 kaps.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Thermo Stim chyba lepsze.

Ten nowy Therm Line jest wzbogacony l-karnityną, a obcięli mocno kofeinę.

Preparat dla osób z problemami z wysokim ciśnieniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 354 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7764
thermo stim zdecydowanie lepszy dobrze klepie

When you are an anvil, hold you still; when you are a hammer, strike your fill

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
thermo Stim dedykowany jest innej grupie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Biniu ja o tym wlasnie mowie, ze jest na stronce, ale pytam czy juz sklepy, apteki moga zamawiac bo nie zawsze idzie to w parze, np. 2 miesiace temu widzialem w katalogu magnez w MC a jak wiemy w sprzedazy go jeszcze nid ma.
Panowie i nie pytam co mocniej klepie, bo to suplement dla osoby z nadcisniemiem i wlasnie mala ilosc kofy powoduje ze TL S jest dla niej idealny i uwazam za bardzo dobry pomysl Olimpa ze wydal takiego "spalacza".

Zmieniony przez - djfafa w dniu 2010-02-21 14:03:25

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 319 Wiek 48 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1249
O! Szykuje się kolejny HIT rynkowy -Therm Line S.
To genialne rozwiązanie dla ludzi, którzy nie mogą przyjmować kofeiny w większych ilościach, a wśród osób otyłych znaczna część ma problemy z układem krwionośnym.
I w przeciwieństwie do wcześniejszych Therm Linów - sięgną po niego też Fececi.
Suplementacja nie będzie może najtańsza, ale będzie idealnym rozwiązaniem, miejmy nadzieję, że tak skutecznym jak pokazują badania nad Sinetrolem.

Spam killer...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
Czuję się urażony... Chętnie sięgałem po TL, a następnie TLF, od nich zacząłem przygodę z termogenikami...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 319 Wiek 48 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1249
OK, ale pewnie kupiłeś go na siłowni albo w sklepie z odżywkami, a pewnie stanowisz 1% wszystkich, którzy kupili TH, bo reszta to Laski, które zobaczyły reklamę w Pani domu czy jakiejś takiej prasie kobiecej i poszły do apteki żeby go kupić.
No chyba że się dowiedziałeś właśnie z takich czasopism i tak zrobiłeś to sorry, nie miałem przez to na prawdę nic złego na myśli.
Chodzi mi o to, ze faceci częściej sięgają po Thermo Speeda, albo Thermo Stima, ze względu za zawartość kofy, Nowy Therm Line S będzie idealnym rozwiązaniem zarówno dla Kobiet i jak Mężczyzn, którzy tej kofy nie mogą przyjmować w takich ilościach, a chcą zredukować trochę zbędnego fatu.

Spam killer...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
Heh, żartowałem z tą urazą. Istotnie TL postrzegany jest często (ale nie generalnie) jako termogenik dla kobiet, a TSy dla mężczyzn. Jednak nasuwa mi się tu takie porównanie do Coca Coli Light i Zero, która to drugie wypuściła na rynek z wiadomych względów. Sam obecnie jadę na Thermo Stimie, ale już kiedyś pisałem, że w mym odczuciu TLF wcale słabszy nie jest. Zalecane 4 kapsy TLF zawierają więcej kofeiny niż zalecane 3 TStima, a Sinetrolu dwukrotnie więcej. Czy więc słusznie jest on postrzegany jako wersja lightowa i lekceważony przez mężczyzn? Chyba jednak nie za bardzo...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie odnosnie punktow olimp za bialko

Następny temat

Regeneracja

WHEY premium