SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja z wspomagaczami

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 530

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

32

Waga

100

Wzrost

199

Obwód ramienia

40

Obwód klatki

118

Obwód uda

Obwód talii

97

Staż na siłowni

8 miesiecy

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

2 miesiące test prop i meta

Opisz swój plan treningowy

4-5 w tygodniu

Cel cyklu

Redukcja

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

12 lat temu

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

~20

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Raczej tendencja do chudniecia

Stan zdrowia

Zdrowy

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Klata 100
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 973
Poniżej wyniki badań aktualne zdjęcie sylwetki dieta 2000 kcal zbilansowana, waga 100 kg wzrost 190 cm wiek 32l. Cel waga 90 kg. Ćwiczenia: 4-5 dni w tygodniu + 3x cardio 45 min. Staż treningowy 8 miesięcy, ze względu na problemy z odcinkiem lędźwiowym kręgosłupa (nawracające kontuzje) nie wykonuje przysiadów oraz martwego, płaska max 100kg. Chce przyspieszyć ten proces. Mam zakupione 200 tabletek anavaru + kreatyna. Chciałbym na tym skończyć. Czy taka dawka biorąc po 40mg/dzień przyblokuje moja własna produkcje testosteronu ? Jeśli tak czym się odblokować i jaka jest skuteczność takiego odbloku. Dodam ze 1 marca, gdy zacząłem redukcje waga wskazywała 115 kg.










Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 789 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9521
kaiokensc2
No tak wygląd musi świadczyć o wiedzy hehe pozdro


Wypadało by na czymś swoją cenną wiedzę oprzeć bo inaczej jesteś zwykłym teoretykiem który naczytał się internetów i ludziom rady daje nie mając pojęcia o czym . Rady i opinie bombardierów są cenniejsze od rad lekarzy bo pierwsi przeżyli co nie co a drudzy znają teorie do zagadnienia. Pokory trochę chłopie , wystarczy poczekać a sam się zaorasz i zniknjesz równie szybko jak się pojawiłeś .


Zmieniony przez - Egon33 w dniu 2022-06-08 16:10:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Ziomek daj sobie spokój , oxa tutaj nic nie pomoże . Ogarnij dietę bo 2 tys to dziewczyny zjadają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
Jak już to teść solo i antyestrogen
Ale zacznij od diety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
40mg oxy xdddd przyjacielu to w Hui dużo a przy twoim celu to zbędne oxa utwardza mięsień na redukcji który już masz zbudowany i masz koło 10% body fat inaczej nawet nie zauważysz różnicy.
Na redukcji potrzebujesz tylko testosteron który jest naturalnie bardzo nisko jak głodzimy się na redukcji stąd suplementacja wszystko inne to tylko kosmetyki i dodatki z których ty nie dostaniesz extra benefitow na tym poziomie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
Masz dużo za mało kcal i na tym się skup czyli odżywianiu
Oxa to nie spalacz tluszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 973
Nie za bardzo rozumiem co wam nie pasuje z moja dieta kilogramy lecą, czuje się bardzo dobrze (wiadomo to nie jest w 100% trzymana dieta na jakiegoś schabowego albo grilla raz w tygodniu sobie pozwolę) co sądzicie na temat testa e e4d 200 mg do tego hcg 750 iu na 3 miesiące ? Wiem wiem okres wakacyjny nie jest najlepszym terminem do tego typu akcji ale w okresie od września do listopada? Zależy mi żeby skończyć cykl przed 1 grudnia, gdyz wtedy będę musiał ograniczyć treningi do 3x w tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
Dobra to teraz pytanie
Przestanie waga spadać ile dasz kcal?1800?1600?tyle ile jedz kobiety
Czy dodasz aero i zajezdzisz organizm
Waga leci bo dodałeś skrajne ilości kcal ale jeszcze chwila i stanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 973
Wjadę na zero kaloryczne zregeneruje organizm i dalej jazda. Redukcja jest czasochlonnym procesem, który trwać może do roku czasu, w szczególności, gdy zamiast chwytać za sztangę chwytało się za browara. Ale mniejsza z tym odbiegamy trochę od tematu, jak będę chciał pomocy z dieta, zrobię odpowiedni post w przeznaczonym do tego dziale.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
Ok wracając do tematu zadne saa a już napewno oxa nie jest Ci potrzebna


Zmieniony przez - jaaaaa85 w dniu 2022-06-07 18:22:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
Jak się uparl to niech się wspomoże
Test solo plus antyestrogen tak jak pisałem wyżej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
meirii
Jak się uparl to niech się wspomoże
Test solo plus antyestrogen tak jak pisałem wyżej
no to fakt
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sterydy jak zażywać

Następny temat

Badania po odbloku

WHEY premium