SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2734

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
Właśnie sie zastanawiam co dołozyc do reduckji , mam vasopro i coffi , ale chciałbym dołozyc cos bardziej skutecznego clen? t3? co radzicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
sprobuj odsysanie tłuszczu

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Widze, że T3 przełamuje lody na forum. Coraz wiecej osób rozważa jego wzięcie
Idziemy do przodu.. ale to kolejny przykład jak sfd ryje psyche - wystarczy coś ludziom w głowach zaszczepić żeby znalazło to odzew prędzej czy później.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
holender wiesz troche na forum siedze i troche czytam na ten temat ja nie mowie o cytomel a o T3 sana bo to nie to samo do końca ... pozatym zapytałem wiec moze ktos cos treściwego napisac?

po częsci masz racje ja to forum uwazam za źródło informacji wiec, rzecyz ktore przynasza efekty szybko zyskuja soboie popularnosc.

Zmieniony przez - -Szoho- w dniu 2004-10-09 19:32:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
ehehehe ladnie Holdera wykiwałes

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
..ja tam wcale niuwarzam T3 za coś nadzwyczajnego .....
słyszał ktoś o stosowaniu niskich dawek, rzędu 10-15mcg w celu zwiększenia syntezy protein?...

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
"cytomel a o T3 sana bo to nie to samo do końca "

No ku.rwa proste że nie to samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
świetnie ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Szoho ile Ty masz lat?? 17, 18 - bez urazy ale nie uważasz, że prościej taniej oraz mniej je.bania byułoby z najzwyklejszym cyklem na Mecie/Teście?? Halo jest tam kto - nie mogę zrozumieć ludzi, którzy za dużo kombinują - nie wiedzą co chcą - a taką masę a siaką a owaką - co to jest czysta masa - czysta masa miesniowa to taka, którą otrzymasz po zrobieniu redukcji - jak masz wiedzę i przygotowanie wal śmiało testosteron/nandrolon testosteron/metanabol. T3 12,5mcg ED tak się daje do akceleracji makroskladników.

Pozdrawiam!






Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Chodzi mi o ten Twój ostatni cykl na PH/M1T!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
uriel 20 mam lat - pozatym przestańcie sie czepiac o to jaki cykl robie - zrobiłem bład bo najpierw go kupiłem potem jak sie zaczełem tym interesowac było troche za pozno a sprzedawac tego nie bende. Pozatym nie rozumiem was co wy macie do saa i ph z fasta?.



Uriel ja zadałem pytanie o redukcje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile po cyklu ???

Następny temat

nolva vs cynk -syfy

WHEY premium