SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja z Oxa w tle plus takie tam

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1846

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16127 Napisanych postów 18072 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196517
Dużo osób leci test, tren, master, wino i sobie chwali a takie kombo ryje flaki pieknie. Jak dobrze tolerujesz orale to można by wrzucić oxe ale trzeba duzo dać przy trenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 1335 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77991
nuras
KLAJTA
Nuras bez urazy chyba lubisz czytać metryczki ludzi piszących w dziale. A SAM TO WYPEŁNIASZ??? Kilka przykładów. https://www.sfd.pl/pytanie_podczas_cyklu-t587919.html.  https://www.sfd.pl/dla_ogarnietych-t774671.html.  https://www.sfd.pl/cylk_do_sprawdzenia-t479367.html.  Czyli co mam odpuścić tą oxe?

jesli jest potrzeba to wypelniam, szanuje regulamin i ludzi ktozy poswiecaja czas zeby cos podpowiedziec i doradzic


Nie miałem złej intencji nie wypełniając ankiety w całości. Myślałem że do odp na temat oxy nie potrzeba znać moich wymiarów i tego ile cisnę na daną partie mięśniową. Wystarczy popatrzeć na bf i widać że jestem "naładowany" smalcem.
Również cenie czas poświęcony mi przez inne osoby i liczę się z ich zdaniem, szczególnie że są to mądre i ambitne osoby, które mi doradzają za co jestem im bardzo wdzięczny.

A wracając do tematu to pewnie odpuszczę tą oxe mam jej 400szt więc zostanie na późniejszy termin.

Powrót do formy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
Dobra decyzja

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
KLAJTA
krzykacz
Wino/tura już szła w takim zestawie?

Wino kiedyś lecialem w tabsach i do tego meta inj 50mg mety i 70mg wina. Siła szła pięknie, wszystko pęklo gdy mnie dopadł rotawirus 5 dni i po tym zapalenie płuc 2tyg.


Powtórz to co się już sprawdziło.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 1335 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77991
Panowie czy będzie dobrym pomysłem dołożenie do mojego cyklu redu mastera p?
Teraz leci:
Prop 60mged
Tren a 50mged
Helios 0.75cmed (100clen+10.8 yoha)
Clen 80 mcg
Novo 40mcg
Tuss 2tab+ 200mg cofa (Przedtreningowo)

Ile mastera by trzeba dać?
To będzie pierwszy kontakt z tym środkiem.

Powrót do formy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35059 Napisanych postów 89949 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940990
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94740 Napisanych postów 364721 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669893
Tylko co ten master ci tutaj da poza dowaleniem mocniej lipidow? To co masz do zabezpieczenia miesa w zupelnosci wystarczy, nie ma sensu obciazac sie teraz masterem z takim bf po prostu.
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 1335 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77991
Lodziak jak zawsze krótko i na temat. Dzięki za uświadomienie. Polecę na tym co mam. Chyba że trena podniosę lekko z czasem.

Powrót do formy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
Master bedzie dobry jak zejdzesz z trena
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
Taki cykl i jeszcze mu Mastera brakuje. Jak się nie przygotowujesz do zawodów to bez sensu dodawać jeszcze DHT. Szkoda zdrowia bo sajdy mogą być konkret

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Arimidex i testo

Następny temat

Pewniaki 2020

WHEY premium