SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spadki sw i takie tam

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1766

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 584 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31758
Ostatnio doszedlem do wniosku ze musze odpoczac troche od silowni i koksu. Troche cykli juz zrobilem w krotkim czasie a ciagle mysle o nastepnym. Chcialbym skierowac swoja uwage teraz pod katem sw. I tu pojawia sie problem jak zminimalizowac spadki. Nie chcialbym w pare miesiecy stracic to co wypracowalem przez ostatnie 2 lata trzymania diety i brania towaru. Co zrobic? Poleciec ostatni cykl na malych dawkach testosteronu solo 2-3 miesiace i potem dluzszy off? Czy zainwestowac buzery tribulusy i inne badziewia i liczyc ze podzialaja i pozwolic organizmowi samemu dojsc do siebie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 748 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12915
zależy od celu oczywiście ja robiąc masę ograniczam się do 2 treningów sw w tygodniu (w dni wolne od siłki), dieta i suplementacja taka sama jak w dni treningowe na siłce. Najlepiej to oczywiście na sobie sprawdzić i potem modyfikować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
wiesz są spadki i spadki jak masz dużo mieśnia mało fatu to nie wiele spadnie jak jest fat i woda to przy dobrym trenerze sporo poleci zalezy ile razy w tyg bedą po ciężkich treningach może ci się odechciec siłki nawet nie musisz rezygnowac z saa a na offie dobra suplementacja po treningach sw przede wszystkim węglowodany i aminokwasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
mam podobny dylemat, tyle, że z innych przyczyn
ja sobie chyba zafunduję półroczny off
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 584 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31758
moja przyczyna jest proste mial byc 1 -2 cykle zrobilo sie kilka checi mam jeszcze na wiele trzeba przystopowac. Ostatnio tren lecial to fatu duzo nie ma. W styczniu zaczne miesiac, 2 roztrenowania a potem tylko trenig obwodowy bardziej z wykorzysaniem wlasnego ciala niz zelastwa. Pytanie tylko czy mini cykl mi pomoze z zachowaniem miesnia a potem dluzszy off.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
jak teraz zrobisz mini cykl na propie to i tak prop Ci będzie pomagał tylko póki będzie działał, jak się przymierzasz do offu to rób off i zainwestuj głównie w antykataboliki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30052
daj se spokoj szkoda zdrowia, za***aj novedexa xt jem go polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11892
mam podobny problem tyle tylko ze ja jak zrobilem sobie off przy ktorym bardziej skupilem sie pod katem sw to przez 3-4 miechy wszystko sie ladnie trzymalo ale potem w niecaly miesiac -6kg.Obecnie bede grzal prolo z metka na powrot do formy,ale szczerze mowiac to silka polaczona ze sw to ciezka sprawa niestety

P.K.U

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 863 Napisanych postów 1070 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22271
Nie chcialbym w pare miesiecy stracic to co wypracowalem przez ostatnie 2 lata trzymania diety i brania towaru

Trzymaj nadal diete-zwieksz podaz wegli,spadki beda ale moze nie tak drastyczne,zreszta jak spadniesz pare kg. z wagi to tylko na + w SW.
Poprostu trzeba sie z tym pogodzic,albo wybierac pomiedzy dalszym budowaniem duzej masy miesniowej albo SW.

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1435 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26171
''silka polaczona ze sw to ciezka sprawa niestety'' to bardzo ciezko sprawa,mi jak trenuje sw ciezko pare kg dowalic.Nie moge tego razem łączyc,u mnie to szkoda czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 748 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12915
Kiedyś trener polecił mi cykliczne rozdzielanie treningów z ustaleniem priorytetu (raz na siłke, raz na sw). np. 8 tygodni większy nacisk na siłkę, a mniej sw, a potem odwrotnie. myślę, że to dość sensowne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11892
jak kladziesz wiekszy nacisk na sporty walki to spadki dawaja dac o sobie w dosc szybkim czasie,jezeli jest odwrotnie to wowczas stajesz sie wolniejszy,slabsza garda itp, wiec naprawde po czesci jedno wyklucza drugie ale zawsze cos czlowiek sie dodatkowego nauczy co mu moze niekiedy pomoc na ulicy w tych jakze ciezkich czasach.

P.K.U

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

omka + meta

Następny temat

pierwszy cykl mety co i jak?

WHEY premium