SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja z CP

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 888

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
Witam dziś rano chcąc nie chcąc dostałem za darmo 2 małe puszki cell pumpa .Mianowicie ze zaczynam od poniedziałku redukcje na środku mocniejszym niż TSE (clen) pojawia sie pytanko jak brać najlepiej CP,moge go brać jako antykatabolik ? np w poniedziałek odrazu po przebudzeniu ubieram sie myje itd,bez sniadania,lece na siłke na aero i czy brać rano przed siłką cp ? później wracam z siłki coś jem i za pare h znowu na siłke na nornalny trening i czy po tym treningu cp brać? jeżeli ktoś kiedyś stosowal cp w czasie redukcji proszę o napisanie odwdzięczam się sogiem

Wracam :D

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15362
stack raczej roli antykatabolika nie spelni, ale zmniejszy spadki sily i obwodow przy redukcji (moze nawet je zwiekszyc lekko) :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
Ok.Ale jak dawkować CP tak jak na ulotce? juz miałem jeden cykl z 2 małych puszek cp i niestety zero efektów,ale to raczej moja wina bo baardzo czesto chorowałem na cyklu op*****lałem sie ogolnie a teraz taka motywacja jakiej nigdy chyba w zyciu nie miałem

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15362
no bierzesz zwyczajnie, 9g rano 9 przed treningiem silowym, w dnt tak samo

Zmieniony przez - Dasiu2 w dniu 2007-01-27 10:40:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
w sumie wolałbym takie dawkowanie rano 9g i po treningu 9g,pierwszy cykl brałem własnie rano i przed treningiem i jakoś nie mialem duzego powera na treningu i duzej pompy,lepiej pozostane przy dawkowaniu takim samym jak kiedyś brałem zwykłe mono wteedy to efekty były

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15362
no to bierz po
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KA - dylemat... SOGI

Następny temat

Master Mass, Crea Mass + l-glutamine (HiTec)

WHEY premium