SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja tkanki tłuszczowej, 110kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3522

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111391
wywal te warzywa na patelnie, wrzuć jakieś 'zwykłe', których w makro nie będziesz wliczał
a po treningu daj ~100g produktu węglowodanowego(60-80g ww) + białko (może być to WPC, może kurczak)

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 306 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18590
Dzięki podchodziło mi to bo zależało mi na błonniku. Wszystko już jasne. Tylko wyjaśnij mi jeśli możesz czemu ma to służyć? Chciałbym wiedzieć co robię

The World Is Mine

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 63 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 672
hubercik13
Robię to w celu uzupełnienia glikogenu a sądzę że w dniu treningowym na pewno większe jest to zapotrzebowanie a taka ilość niczemu nie grozi. Jeśli jestem w błędzie proszę wyprowadzić


Wszystko się zgadza, oczywiście ilość niczemu nie grozi ale..

dideek
..od białka nie przytyje

O i tu jesteś w błędzie. Nadmiar białka w diecie nie dość że spowoduje odkładanie masy to jeszcze zakwasi chłopakowi organizm. Ale już zostawmy to. Zgadzam się ze przy tej wadze te 2,5g/kgm jest jeszcze w normie ale...

ale czy przypadkiem kolega nie chce dalej redukować i aktualnie waga mu stanęła? ;) z czegoś trzeba te kalorie obciąć

---Pomogłem? Daj łapkę w górę!---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111391
Po treningu masz lepszą wrażliwość insulinową, rozpędzony metabolizm i do tego mięśnie wypłukane z glikogenu.
Chłoną węglowodany jak gąbka. Insulina działa wtedy anabolicznie.
Węglowodany przed treningiem też mają sens, ale myślę, że nie ma co się zgłębiać w twoim przypadku.

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111391
set700

dideek
..od białka nie przytyje

O i tu jesteś w błędzie. Nadmiar białka w diecie nie dość że spowoduje odkładanie masy to jeszcze zakwasi chłopakowi organizm. Ale już zostawmy to. Zgadzam się ze przy tej wadze te 2,5g/kgm jest jeszcze w normie ale...

ale czy przypadkiem kolega nie chce dalej redukować i aktualnie waga mu stanęła? ;) z czegoś trzeba te kalorie obciąć


Nie zakwasi, jeżeli zadba o odpowiednią podaż zasadotwórczych produktów. Pomijając to, że kwasice metabliczną jest niezwykle ciężko wywołać samym jedzeniem będąc zdrowym.

Waga stanęła, ale obwody lecą - wchodzi recomp, idealnie.

Możesz ciąć z tłuszczy jak nie będzie szło, albo węgle do zera i robić ładowania e7-14d

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 306 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18590
Więc jak to set według cb powinno się układać

The World Is Mine

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 63 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 672
Dideek podsumował to co chciałem napisać w jednym zdaniu. Obetnij z tłuszczy.
Zamień schab na białe mięso albo na wolowine i zjedz mniej tych jaj na śniadanie. Warzywa na patelnie jak możesz zamien na świeże, a jak już musisz to wybieraj te gdzie są ziemniaki, brokuły, olej te gdzie jest kukurydza.
Obserwuj wagę czy leci i czy nie za szybko. Jak spadnie więcej niż te 0,5kg/tyg to dobij białkiem albo zdrowym tłuszczem np. Jako przekąska garść orzechów etc

Powodzenia!


Zmieniony przez - set700 w dniu 2016-05-22 00:04:24

---Pomogłem? Daj łapkę w górę!---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Niskie węgle i tłuszcze to raczej kiepska sprawa...
Zastanowiłabym się nad węglami raczej. W dni treningowe dała ich więcej np. 150g (normalnie wliczając w bilans) do 2800 , a w dni nietreningowe zrobiła rotację do 100g ww na dzień z warzywami (moim zdaniem schodzenie poniżej 100g ww jest złym posunięciem)
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 306 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18590
Witam ponownie jaaa. Mam takie coś i chciałbym to zastosować w dzień treningowy. 4 to posiłek przed a ostatni po treningu ze względu na rodzaj 12h pracy niestety taki rozkład. W dni nie treningowe zachował bym tą samą kaloryke zmieniając ostatni posiłek ma rzecz tłuszczy a mianowicie jakąś rybę tłustą. pulę wegli rzucił bym w dnt na przed ostatni posiłek a w dzień świeże warzywa już nie wliczał w bilans. Frytki w dt treningowy zamiennie z płatkami jaglanymi. Czy taki układ jest lepszy? Szczerze już się gubię. Kalorie jak widać dużo uciete już

The World Is Mine

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 63 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 672
moim zdaniem przy Twojej wadze ten rozkład powinien być spoko. Zacznij i monitoruj co się na wadze dzieje.
Ja bym jeszcze do ostatniego posiłku nasypał troche mniej tego WPC i wsadził do niego 50-60g chudego twarogu. Blender i masz zapychający deser (taka alternatywa na wypadek gdyby Cie łapał głód po treningu przed snem)

---Pomogłem? Daj łapkę w górę!---

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta I plan treningowy dla zielonego

Następny temat

Ser żółty

forma lato