SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja tkanki tłuszczowej, 110kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3442

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 306 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18590
Witam po udanej moim zdaniem redukcji w tamtym roku czas na dalsze działania. Zacząłem od połowy kwietnia. Kalorie mam na podaży 2800 przy wadze obecnie 110 kg. Waga stoi w miejscu lecz tym się nie martwię bo wymiary lecą tam gdzie trzeba. Padło na lc jeśli chodzi o dietę na weglach strasznie jestem na puchniety mam zamiar cały czas nawet potem w ryzach wegle. Jak według was przedstawia się moja dieta? I czy to nie jest dziwne z tą wagą że nic nie leci w dół przy tyłu kcal?

The World Is Mine

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 306 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18590
Zapomniałem dodać że po treningu robię ładowanie płatkami jaglanymi 50g i 60g białka

The World Is Mine

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111352
Jeżeli pomiary lecą tam, gdzie powinny, a waga stoi, to nic, tylko sie cieszyć

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 63 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 672
Jak dopiszesz do tej diety te jaglane z białkiem to się nagle zrobi ponad 3k kalorii. Chcesz redukować dalej tak? Próbowałeś rotacji weglami? Tłuszcze na wegle?

---Pomogłem? Daj łapkę w górę!---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111352
50g jaglanych to jakieś 30g ww
dla organizmu to tyle, co nic

dla niektórych >100g ww to nadal VLCD [zakładając fat nisko]
a z pewnością nadal LC

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 63 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 672
Dideek zgadzam się tylko kolega do tych jaglanych sypie 60g prochu ;) więc w sumie ok +380kcal w zależności od rodzaju białka.

---Pomogłem? Daj łapkę w górę!---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 306 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18590
Robię to w celu uzupełnienia glikogenu a sądzę że w dniu treningowym na pewno większe jest to zapotrzebowanie a taka ilość niczemu nie grozi. Jeśli jestem w błędzie proszę wyprowadzić

The World Is Mine

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111352
Od białka nie przytyje
a nawet dając te 60g prochu, zakładamy 50g czystej proteiny, to wychodzi ~2,5g B/kg m.c.
na granicy, ale akceptowalnie

napisz mi tylko w jakim układzie wtedy (po którym posiłku) jest ten trening

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 306 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18590
Zazwyczaj na samym końcu dnia ostatni jest przed treningowy trening 21 i jaglane z białkiem

The World Is Mine

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111352
No to się już kupy trzymać przestało
Jest opcja, żebyś wcześniej trenował?
Jeżeli nie, to ulokuj to tak:
Pierwsze posiłki B+T
Przed treningiem B+T+ewentualnie troche WW
Po treningu B+WW+ewentualnie troche T

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 306 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18590
Nie da rady taka praca. No przed treningiem wchodzi samo białko z tłuszczem.
A po treningu zjeść jeszcze inny posiłek oprócz tych płatków z białkiem? Przesunąć coś z dnia?

The World Is Mine

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta I plan treningowy dla zielonego

Następny temat

Ser żółty

Wiecej