SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja tłuszczyku

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5222

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Najgorsze w takiej rybie,ze pozniej sporo sie oleju dodaje;
Nie wiem czemu nie liczyc.

" Śniadanie II: (szkoła)
Jabłko + ok. 200g jogurtu naturalnego
(B 9g W 27g T 4g)
W każdym posiłku masz mieć pełnowartościowe białko. Jogurt zastąp kefirem, jest lepszy. daj tu tłuszcz

Śniadanie III: (szkoła)
Twaróg piątnica + jagurt smakowy
(B 23g W 32g T11 )
Weź jeszcze warzywa polane tłuszczem. Jogur wywal i daj kefir/jogurt naturalny "

On nie ma i jest dobrze ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
To czyli taki rozpis nie jest zly? Bo mi to by pasowalo.Weglowodany glownie z warzyw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie rozumiem o co CI chodzi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Chodzi o to,ze w Jego diecie nie ma na drugie sniadanie weglowodanow zlozonych(tzn tylko te z warzyw nieliczne)i tego nie poprawiles,wiec zdawalo mi sie,ze to wtedy nie zly pomysl i nawet ja bym miala podobnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 716
a nie chodzi ci przypadkiem o śniadanie nr. III ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
I o te i o te mi chodzi.W ogole sie zastanawiam czy serek wiejski + warzywa i orzechy+warzywa to dobre posilki w szkole.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 716
wiesz;] a czy da się cos innego do szkoły wziąść? przecież nię będe wstawał o 5 i sobie kuchcił na marginesie czy w maju będą już jakieś efekty? jak myślicie?
Póki co przestrzegam wszystkiego sumiennie, do maja będe miał łącznie 3 dni podczas, których dieta odpada (trzy 18-tki) a poza nimi nie przewiduje żadnych dni ulgowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Da sie niby kanapki,ryz,platki,ale chyba na redukcji to zly pomysl.A w ogole to jestes pewien,ze chcesz tracic cialko? ;o
Na pewno beda efekty jesli bedziesz przestrzegal planu

Zmieniony przez - Hihihehe w dniu 2008-02-27 16:16:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 716
Heh, napewno chce tracic ciałko;] U mnie jest ta głupia sytuacja że kiedys bardzo dużo ważyłem i pomimo iż schudłem było to wszystko nie przemyślane i dużo tłuszcze zostało;]
A mase zawsze można odrobić:D
Tak na marginesie, byłem u siostry niedawno ma droga wage elektroniczną, jak się zważyłem pokazała mi 32,5 % tłuszzu !! troche mnie to podłamało, ale jest to dodatkowy czynnik motywujący.
No chlebek to napewno zły pomysł na redukcji:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Ja tez w szybkim czasie schudlam,ale jakos nie widac,ze zamiast miesni mam tluszcz tylko troche skora stracila jedrnosc...

1.Na redukcji na obiad mieso+olwia+warzywa to dobry pomysl?

2.Albo mozna jesc produkty zbozowe na sniadanie i obiad tylko?
Wtedy to jest przeciwne temu,ze im blizej nocy to mniej wegli.Zjadlabym wtedy na obiad np.troche ryzu,bo do szkoly ciezko mi jakos go nosic,a pieczywa nie chce

Zmieniony przez - Hihihehe w dniu 2008-02-27 16:36:00
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak liczyc!!??

Następny temat

masło migdalowe-jakie polecacie?

WHEY premium