SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja przystosowana do grafiku

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1269

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 188
Witajcie. Czekam już tylko na nadejście wiosny i zaczynam redukcję. Dlatego właśnie zacząłem już rozpisywać dietę. Do obliczenia zapotrzebowania użyłem równania Blacka. Moja zapotrzebowanie to 2595kcal. Chciałbym więc spożywać 2300-2350kcal. Jak więc widać dieta jest rozpisana wstępnie (co widać chociażby po proporcjach białka i węgli).

Pojawił się jednak pewien problem- studia. We wtorek mam zajęcia od 9 do :9:30 bez okienek i w 2 różnych budynkach. Dodatkowo co jakiś czas będę musiał zostać po zajęciach, ponieważ przygotowujemy się do konferencji naukowej. W inne dni jest już nieco lepiej.

Teraz trening- będę robił obwody+ trening aerobowy. Jeżeli śnieg szybko nie zniknie to zacznę od bieżni. Trudno się mówi. Dodatkowo moja siłownia w ramach karnetu organizuje różne zajęcia dodatkowe, które są skoncentrowane wokół poprawy sylwetki, ogólnej sprawności fizycznej i wytrzymałości, a więc tego, czego mi brakuje. Dodatkowo po siłowni korzystam z sauny

Wzrost: 185cm
Waga: 92kg
Wiek: 25 lat

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 887 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7164
hmmm jakos 5-6 tydzień... i spadku mocu nie ma na treningach... a wręcz przeciwnie lepiej się czuje niż np z posiłkem przed treningowym. Pozatym jest dużo "protkołów" co do treningów o różnych godzinach itp

"Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 887 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7164
wygląda całkiem spoko , chociaż te rybke wędzoną nie za czesto bym dawał, na zmiane z twarogiem z oliwą czy np łososiem. Skoro brakuje Ci czasu na równe posiłki itp. pomyśl o diecie LeanGains albo o PL wersji Jem/Nie Jem by Biniu
http://perfectbody.pl/DIETA-I-SUPLEMENTACJA/1/7/JEM---NIE-JEM-cz1---Glod-w-diecie-atlety-.html
http://perfectbody.pl/DIETA-I-SUPLEMENTACJA/1/10/JEM---NIE-JEM-cz2---Glod-w-diecie-atlety-.html 

"Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 188
Dzięki za odpowiedź. Problemem tej diety jest za duża ilość węgli, a za mała białka. Poza tym trochę kcal można jeszcze dorzucić. Dlatego właśnie założyłem ten temat. Nie chcę też jeść za dużo nabiału ze względu na laktozę. Oczywiście do każdego posiłku dorzucam jakieś warzywa/

W wolnej chwili przeczytam te dwa artykuły.

Zmieniony przez - kazuhrio w dniu 2013-04-03 14:12:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 188
podbijam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 887 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7164
kazuhrio
Dzięki za odpowiedź. Problemem tej diety jest za duża ilość węgli, a za mała białka. Poza tym trochę kcal można jeszcze dorzucić. Dlatego właśnie założyłem ten temat. Nie chcę też jeść za dużo nabiału ze względu na laktozę. Oczywiście do każdego posiłku dorzucam jakieś warzywa/

W wolnej chwili przeczytam te dwa artykuły.

Zmieniony przez - kazuhrio w dniu 2013-04-03 14:12:44


Co ty mówisz 220 gram białka 120g tłuszczy i załóżmy 100g WW( to jest dużo?) Tyle teraz mam na redukcji...

"Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 188
Według tej rozpiski mam 204g białka, 205g węgli i 76g tłuszczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 887 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7164
To gdzie problem wrzucić to w "system odżywiania" jakim jest j/nj? Bo ciagle Cie nie rozumiem. Twoje obecne zapotrzebowanie mam w dni treningowe , a w nie treningowe ze 100gramami węgla w nie treningowe? Więc o co cho?

"Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 188
Przeczytałem te dwa artykuły, które mi podesłałeś. Stosowałeś tą dietę? Nie wyobrażam sobie, żeby pierwszy posiłek spożywać o godzinie 16-17. Tym bardziej, że nie mogę myśleć jak jestem głodny i nie chcę, żeby na zajęciach ciągle burczało mi w brzuchu. A nie wiadomo jakiej ilości jedzenia też nie zjem, nawet gdybym cały dzień głodował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 887 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7164
Jestem na niej robię trening na pusty żołądek [tylko BCAA przed po(zapijam aż do 15) i w trakcie] robię tak ,ze jem 15-19 reszta post... A trening całkiem fajny mam...
Poniedzialek [ Dzien Martwego Ciagu ]

Martwy Ciag
4RM x4
4RM -10% x5-6
4RM – 20% x6-7
Podciaganie na drazku podchwytem z obciazeniem
5RM x5
5RM -10% x6-7 (waga ciala + dodatkowe obciazenie a nie tylko dodatkowe obciazenie)
5RM -20% x7-8
Pendlay Rows 3x 5

Sroda [ Dzien Wyciskania ]

Wyciskanie sztangi na lawce plaskiej
5RM x5
5RM -10% x6-7
5RM -20% x7-8
Porecze
6RM x6
6RM -10% x7-8 (waga ciala + dodatkowe obciazenie a nie tylko dodatkowe obciazenie)
6RM -20% x8-9
Military Press
3x 6-8
Wycksnie francuskie sztangi lezac
2x 6-8

Piatek [ Dzien Przysiadu ]

Przysiady ze sztanga
4RM x4
4RM -10% x5-6
4RM -20% x6-7
Fronty
3x 6-8
Wspiecia na palce
3x 6-8

"Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 188
I jak oceniasz rezultaty? Nawet nie będąc na czczo, ale jeśli nie dostarczę odpowiedniej ilości węgli, albo zjadłem mało wartościowe śniadanie to nie chce mi się ćwiczyć i faktycznie czuję, że mam mniej siły. Wyjątek stanowią aeroby, ale także nie robię ich zupełnie na czczo (np. przed śniadaniem).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 887 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7164
Wszystko jest stanem umysłu wypij kawę lec na trening działaj na uczelni i cierpliwy bądź do 16... Co prawda ja zarzucam jakaś przedtreningowke/spalacz i BCAA no i jest moc:) i tak trening wychodzi 1-1,5h efekty no cóż bez aerobow ok. 3kg w dół i w pasie 4-5cm a siła powoli rośnie:) więc good deal

"Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bezpłatne badania dietetyczne na SGGW

Następny temat

Aplikacje żywieniowe i treningowe

WHEY premium