SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja- poprawki w diecie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1930

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 639
Witam, nazywam się Michał mam 21 lat. Powracam do siłowni po 1,5 rocznej przerwie, przez operacje które mam już za sobą. Wróciłem na siłownie jakieś 3 tyg temu i robiłem trening obwodowy do tej pory + dieta waga schodziła i zamiast 89kg jest już 84kg oraz 86cm w pasie a było 91/90 cm.

Wiek - 21 lat
Wzrost - 176cm
Waga - 84 kg
Pas - 86 cm

Moja aktualna dieta na zdjęciach.

Prośba o ewentualną poprawę.


Pozdrawiam.




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 337 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 49401
Nic nie widać. Rozmazane jakieś.

../..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294223
mało kcal

mało tłuszczu zwiększ do 1 g na kg z tych źródeł
Źródła tłuszczy: tłuste ryby, olej lniany, jajka, oliwa z oliwek, orzechy, masło, olej kokosowy i wiórki, sery podpuszczkowe, awokado, nierafinowany olej rzepakowy

jajka dawaj całe, nie tylko białka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 639
masz jakiś pomysł jak najlepiej dodać te tłuszcze w tym przypadku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294223
rano daje całe jajka i orzechy
mintaja obtocz w oliwie np.

zrób sałatkę
tam można pokombinowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 639
SOG dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 639
Mam jeszcze jedno pytanie, czy mintaja mogę zastąpić flądrą ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294223
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 639
Tą samą gramaturę szamać co mintaja ? bo flądra z tego co patrzyłem ma więcej tłuszczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294223
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 639
Jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta-Tłuszcz-brzuch, uda, łydki(1)

Następny temat

Dieta masowa dla 76kg faceta stosowana przeze mnie - 57kg?

WHEY premium