SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja do oceny / brak progresu.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3201

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 335 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11020
jestem w 4tym tygodniu redukcji,

co do warzyw to będę je codzinnie wymieniał na inne z podobną ilością ww,

co do oleju i oliwy to napisałem że tego nie daję rady, mam odruch wymiotny po łyżce oliwy

zastanawiam się czy może po prostu mam za mało kcal i stąd brak progresu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 335 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11020
Nie mam wagi, ale jeśli chodzi o obwód pasa to wciąż stoi w miejscu.

Planuję zwiększyć kcal i tu nasuwa się pytanie czy podnieść tłuszczami czy ww? I w którym posiłku ew dodać?

Co do tych kcal to mam problem przy obliczaniu, gdyż nie wiem ile zapisać jako kcal spalone po interwałach, robię 4 interwały 14/7,5 km/h - 1/2 minut. Jakieś sugestie.

Oczywiście endo.

Zmieniony przez - qrak12345 w dniu 2011-03-23 08:33:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 267 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12056
Ja bym zmienił rozkład na jakiś bardziej standardowy czyli białko 2,5g/kgmc, tłuszcz 1-1,3g/kgmc, i reszta z węgli. Chodzi o to, że jak masz poniżej 100 g, organizm może wejść w ketozę, a nie wiem czy jest ci to potrzebne przy tej wadze. Węgle najlepiej dorzucić do śniadania lub okołotreningowych. Warzyw nie wliczaj do bilansu, no chyba że są to ziemniaki lub kukurydza. Jeśli ci oliwa nie smakuje kombinuj z orzechami, pestkami z dyni, słonecznikiem, migdałami. W Lidlu można tanio dostać olej rzepakowy tłoczony na zimno, który ma bardzo dobry orzechowy smak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 335 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11020
Zmieniłem dietę, teraz wygląda mniej więcej tak:

http://img825.imageshack.us/i/dieta62201.jpg/

przy czym w kolacji nr1 dodam jeszcze jakieś nisko ww warzywa,

Jakieś uwagi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 267 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12056
Nie jest źle. Z rana zamiast tego chleba dałbym płatki owsiane. Warto by też później wymienić łopatkę na kuraka/indyka/wołowinę. Zastanów się też nad podbiciem tłuszczy kosztem węgli, 208 g ww przy tej wadze to sporo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 335 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11020
znaczy owsiane nie wchodzą mi za bardzo..żeby zjeść 50 gr muszę się męczyć z godzinę

myślę, że łopatka nie jest kłopotem i nie wymaga wymiany( Koniu się o tym wypowiedział na pierwszej str.)

co do ww to chyba wyrzucę z drugiego posiłku i podbiję tam tłuszcz. A co dalej z ww to sprawdzę po tygodniu jaki będzie progres i wtedy będę się dalej zastanawiał.

Anyway dzięki za pomoc. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 293 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3821
zbyt szybkie ciecie kcal zatrzymuje redukcje... DOkladaj aero, bo malo tego masz. Nie wiem jak reagujesz na twarog? Ja bym go odstawil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 335 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11020
twaróg? nie zauważyłem żadnych problemów..

w tej chwili mam inaczej aero ustawione tzn po treningu 30 minut tempem 5kcal/min, w DNT 60 minut takim samym tempem, obliczyłem, że potrzebuję 2,5k kcal( już po odjęciu 300)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 267 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12056
Z twojej ankiety wynika, że nie masz ani jednego dnia wolnego od ćwiczeń. Błąd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 335 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11020
fakt, ale teraz nie robię tabaty czyli mam 1 dzień bez żadnego treningu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna do oceny.

Następny temat

Dieta na mase - Prośba o ułożenie

WHEY premium