SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja dla zolnierza - co polecacie ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2663

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez Grasik za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
od białka tez mozna przytyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 716
oczywiscie ze mozna, ale w przypadku kibola bialko go nie utuczy, przeciez regolarnie cwiczy na silowni, biega.
jesli bialko bedzie czyste tak jak twarog chudy czy wysoko procetowa odrzywka bialkowa to nie ma takiej mozliwosci, jego miesnie maja bardzo duze zapotrzebowanie na ten skladnik i nie pozwola zeby mu sie odlozy w postaci tluszczy.
oczywiscie nie jedz tego bialka bardzo duzo. co do twarogu to tak z pol kostki, ja tyle jem i jest git , jakbym wiecej zjadl to chyba bym pawia puscil

o ile wiem to macie tam trzy posilki nie wiem o ktorej godzinie ale zalozmy ze :
7- sniadanie
15- obiad
19- kolacja

moim zdaniem to strasznie malo tych posilkow jesli od 6 juz na nogach jestescie . wiec proponuje Ci miedzy posilki na stolowce dolozyc innego zarcia ( wysoko bialkowego )

nie pij napojow typu cola czy 3 cytryny lepiej zamien je woda i sokami warzywnymi ( maja witaminki ktorych w wojskowej diecie brak)

tak na marginesie to w wojsku powinni sporzadzic porzadna diete zeby nabierali sil jak najszybciej a trening jak najwydajeniejszy. na sniadanko kreatynka i wojsko jak sie patrzy, amerykance sie chowaja.

pozrdawiam
...
Napisał(a)
Usunięty przez Grasik za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 319 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4115
doszedlem do takiego wniosku
z racji tego ze pon, srod, piat to silownia a wt i czwartek basen wiec praktycznie caly tydzien cos robie wiec zastosuja taka kombinacje
rano po przebudzeniu gdzies okolo 5.30 kreatynka 5g i fat burner treca 1x, a po zaprawie BCAA, przed treningiem 2 kapsulki treca a po treningu znowu dwie i 5g kreatynki
na wieczor rezygnuje z kolacyjki w gruncie rzecvzy same WW i TL i zapodam sobie okolo 18.00 bialeczko z SP80, przed samym snem czyli okolo 22.00 znowu porcja bialeczka z SP80

co do obiadu to nie bede jad tych zupek i postaram sie zapomniec o napojach gazowanych

acha nikt mi nie odpowiedzial jeszcze co z ta kofeina w tabletkach ma to jakas nazwe i gdzie mozna ja zdobyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 319 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4115
czas na sogi
...
Napisał(a)
Usunięty przez Grasik za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1903 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46060
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl masowy - czy warto kupic bialko/gainera ?

Następny temat

Kreatyna - ma byc nasycenie czy nie ?

WHEY premium