SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja a suplementy

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 942

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

17

Waga

76

Wzrost

180

Staż treningowy

8

Obwód pasa

86
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2854
Witam, jestem ektomofrikiem i od 8 miesiecy masuje, z czego 2-3 miesiace nie dawaly skutku przez niedobor kalori, a teraz chcialbym troche zrzucic tluszczu bo brzuch i tak juz troche mam, a nie chce zeby mnie zupelnie przylalo. Wiem, mozecie powiedziec ze nie ma sensu teraz redukowac, bo moja masa miesniowa jest jeszcze mala, ale ja chcialbym zrzucic tluszcz ktory mam, szczegolnie na brzuchu, bo tam mi sie od zawsze najbardziej gromadzi, wyrzezbic troche miesnie nawet jak nie sa duze, a dopiero potem z lepsza sylwetka nabierac suchej masy. Mam zamiar stosowac diete low carbo i kupic bcaa. Aeroby bym wykoncywal po kazdym treningu i pytanie czy musze je rowniez wykonywac w dni nietreningowe? W jakich dokladnie porach stosowac bcaa i ile razy dziennie? Czy oplaca sie kupic spalacz tluszczu? Jesli tak to w jakich porach go stosowac? I ostatnie pytanie, Czy przy redukcji, po treningu mozna stosowac gainera w celu uzupelnienia glikogenu? Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
1.Dlaczego low carb? Z Twoim doświadczeniem, dieta zbilansowana na minusie kalorycznym około 300 bęzdie wystarczająco.
2. Aeroby daj z prawdziwego zdarzenia, w osobny dzień 2-3x w tygodniu.
3.BCAA około treningowo przed i po 1g na 10kg masy ciała, a więc daj 7g po/ 7 g przed.
4. Niby tak, ale na redukcji skupiłbym się na węglowodanach złożonych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
BCAA mozesz brac, wystarczy w treningowe, reszta na Twoim etapie zbedna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2854
Czyli aeroby w osobny dzien? Wykonywac je na czczo czy po posilku? A bcaa stosowac przed i po treningu czy przed i po aerobach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
przed i po treningu przed aero
aero rob jak ci pasuje

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mynsky
Czyli aeroby w osobny dzien? Wykonywac je na czczo czy po posilku? A bcaa stosowac przed i po treningu czy przed i po aerobach?

aeroby możesz robić po treningu ale wtedy weź przed nimi BCAA (przed aerobami a po treningu).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2854
Najbardziej by mi wlasnie pasowalo po treningu. Wygladalo by to wtedy tak bcaa - trening - bcaa - aeroby - bcaa, dobrze zrozumialem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To jest wersja na bogato.
Wersja ekonomiczna to przed i w trakcie a wersja full ekonomiczna to tylko w trakcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
jak mozesz sobie na to pozwolic to smialo mozesz tak brac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Która ławka do domowej siłowni?

Następny temat

Siłownia + odchudzanie

WHEY premium