SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja a spalacze

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1382

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 301 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2787
Witam,
Moja sytuacja akutalnie wyglada tak, ze cwicze na silowni juz prawie rok, robilem strikte mase no i teraz widze, ze calkiem spore miesnie (jak dla mnie) pokrywa tluszcz.

Nie jest go duzo, na moje oko, z 3-4 kg czystego tlusczu, ktory musze zredukowac jak najszybciej. Poczytalem sporo na ten temat, ale mam tutaj pytanie odnosnie "spalaczy tluszczu".

A wiec tak, moj plan treningowy wyglada tak:

Pon - Klatka + Biceps + Brzuch + Aeorby (ok. 30min)
Sroda - Plecy + Triceps + Brzuch + Aeorby (ok. 30 min)
Piatek - Nogi + Barki + Brzuch


Na duze partie po 16 serii, na mniejsze 9-12.

Suplementacja wyglada tak:
Bialko - Alphamale Masix Protein
BCAA - firmy OLIMP
L-Carnitina - firmy TREC
Witaminki Multiple z OLIMP


I pytanie brzmi tak, interesuje sie dodaniem do tego jeszcze "olimp thermo speed extreme", zeby jak najbardziej przyspieszyc efekty redukcji tluszczu, a zarazem jak najmniej spalic miesnie (BCAA - Bialko).

1) Czy spalacz pomoze i przyspieszy efekty redukcji?
2) Czy spalacz bedzie tez spalal miesnie, czy skupi sie na samym tluszczu?
3) Czy nie gryzie sie z zadnym z powyzszych skladnikow?
4) Jakies dodatkowe pomoce do tego by spalic resztki tluszczu? (W sensie podpowiedzi)


I to by bylo na tyle, jeszcze jest jeden mankament, mam lipomastie, z ktora uzeram sie juz od wielu lat, dlatego zapisalem sie na silownie, gdzie moze to zabrzmi dziwnie, "zamienilem tluszcz w meisnie", ale powaznie, do pewnego etapu tluszcz zmalal do bardzo malych rozmiarow, a miesnie rosly jak na drozdzach (glownie, dzieki pomocy tego forum :D)

No i teraz w sumie wiosna idzie to, kto by nie chcial uwidocznic efekty rocznej pracy na silownii i pozbyc sie tego cholerstwa (lipo), dlatego prosze o porady.

Chcialbym zredukowac te 3-4 kg tluszczu, przy jak najmniejszej utraci miesni, a zarazem w jak najkrotszym czasie, mysle, ze mam odpowiednia suplementacje, na wszelki wypadek prosze tez poradzic czy jest cos do zmiany, lub do wyrzucenia.


Pozdraiwam i czekam na pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 301 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2787
Wkoncu po tym okresie moge powiedziec, nie zakupilem jednak spalacza. Cwiczac na silowni i trzymajac sie jak moge diety, stracilem 2 k, przez co normalnie na brzuchu juz wystaja mi boku miesni (tzw. kaloryfera). Ale no wlasnie, co moge zrobic by pozbyc sie tej lipomastii, bo caly czas walcze, ale bezskutecznie. Potrzebuje jakis porad co moge robic zle, czy naprawde musze zejsc z poziomem tluszczu do postaci kosciotrupa, ze tylko miesnie mam miec na wierzchu, bo takie cos to bedzie miesiac radykalnej diety ubogiej w wegle, a bogatej w bialko. Ale no wlasnie, na tym tez ucierpia miesnie. Jak moge tutaj to pogodzic, spalenie resztek tluszczu wraz z jak najmniejszym kosztem spalenia miesni.

Nie chce popelnic bledu mojego znajomego, ktory robiac "lekka redukcje", celowal w dol tez - 3-4 kg, spalil nawet wiecej, bo ok. 5, tyle, ze no wlasnie tluszcz mu zostal na brzuchu, a miesnie radyklanie sie zmniejszyly.

Prosze o jakie kolwiek wskazowki. Co zrobic by palic tluszcz, przy jak najmniejszej stracie miesniowej. Potrzebne do tego beda suplementy, jak tak jakie.

Zmieniony przez - esr w dniu 2013-05-02 17:34:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17324
od spalania tłuszcz jest bilans kaloryczny oraz dieta a nie spalacz tłuszczu..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 301 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2787
Naprawde? :O Nie wiedzialem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 301 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2787
Naprawde? :O Nie wiedzialem.

Przeciez, to jest chyba podstawa redukcji.
Wystarzcy przeczytac chocby jeden temat tutaj.


Nie wiem po co chcesz byc madry i nabijac posty, skoro nic nie wnosisz, ani nie pomagasz, chcesz ponabijac posty to idz?

Ja oczekuje pomocy, w sumie nie wielkiej, bo jak ktos ma wiedze, to wystarczy paru minut, ale nie lubie ludzi, ktorzy chca zgrywac fajnych i ich glowna ambicja jest "pojechanie" po kims. To jest forum, ja zadaje normalne pytanie, szukajac odpowiedzi, a nie osob, ktore chce sie wymadrzyc, czy zdissowac kogos (tutaj na forum, nie wiem czemu, to jest jakas moda.)

Zmieniony przez - esr w dniu 2013-03-17 13:24:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17324
na forum jesteś 3 lata i nie znasz odpowiedzi na te pytania to co robiłeś przez ten czas ?
piszesz sam, ze wystarczy przeczytac jeden temat a jakoś tego nie robisz skoro nadal nie znasz odpowiedzi !
LPA 131 więc czego się spodziewac
Na wszystkie Twoje pytania masz odpowiedzi w tematach podwieszonych !

i nie rób się smieszny !

Zmieniony przez - dziii w dniu 2013-03-17 13:52:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 301 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2787
Chodzi mi bezposrednio o zestaw tych 4 pytan, bo co szkodzi zapytac, skoro po polgodzinnym szukaniu, nie znalazlem nawet odpowiedzi. A tak to zamiast dwoich sie i trocic, zapytam wprost o rzecz adekwatna do mojej sytuacji.
A Ciebie skoro nie chcesz pomoc, to prosze nie pisz tutaj. No chyba, ze jednak bedziesz sklonny udzielic odpowiedzi na pytania, ktore zadalem, bo dalsze Twoje posty sa kompletnie zbedne, odbiegaja od tematu, to ile jestem na forum to nie odpowiedni temat do rozmow, w moim watku.

Prosze tylko o pomoc, forum sluzy, do rozmow, nie widze problemu w tym, ze o cos zapytam, zwlaszcza, ze to nie pytanie, z serii co zrobic by schudnac, a dokladne opisanie czynniku, ktory ma wplyw i pytanie czy zadziala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
wybierz lepszy spalacz (np. thermo stim lub troiche mocniejszy thermo shred) i zrezygnuj z karnityny

na przyszłosc pytaj w temacie dot. spalaczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 301 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2787
Tylko, ze cenowo Thermo Speed, jest w moim zasiegu, dodatkowo ma dosyc pochlebne opinie jesli chodzi o jego dzialanie, w sumie wlasnie to jest mi potrzebne na krotka mete, bo pozniej wage latwiej utrzymac przy odpowiednim stylu zycia.

Bylby to moj pierwszy spalacz, a jako, ze jestem mloda osoba (19 lat) niechce probowac mocniejszych specyfikow.


Czy to sie gryzie z L karnityna?

Zmieniony przez - esr w dniu 2013-03-17 15:28:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
l-karnityna nie działa. Jak Two Twój peirwszy spalacz - łyknij thermo stim'a. Będziesz miećfundusz jak zrezygnujesz z karnityny./
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 301 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2787
karnityne juz zakupilem jakis czas temu, teraz raczej z niej nie zrezygnuje, suplementacje taka mam juz od pewnego czasu, chce dodac spalacz tylko po to by zmozyc te efekty i wyknoac swoj cel w jak najkrotszym czasie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17324
thermo speed extreme odnośnie jeszcze tego spalacza to ja bym go odpuścił totalnie i kasę odłożył ale na coś porządniejszego... sam kiedyś miałem i testowałem zero rezultatów...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening,Dieta

Następny temat

Jogging? jak długo i często truchtać ;)

WHEY premium