SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja - wskazówki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3186

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 158 Wiek 1 rok Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1042
monkey22
Llaalleeczka
Chrystusie Nazareński , przecież działam holistycznie- dieta i ruch są. Jedynie uznałam, że może jakieś tabsy to wspomogą, a jeśli nie, to na pewno nie zaszkodzą /tj. w aspekcie wagi, bo wątroba to jednak może mieć na ten temat inne zdanie/.
Tutaj skup się na podstawach o których wyżej wspominaliśmy a jako dodatek mozesz oczywiscie kupić sobie jakis spalacz który podniesie ciepłotę ciała , pobudzi jednak w większosći takich zwykłych spalaczy sa podobne półprodukty/ ekstrakty a sporo z nich mozesz odszukać w kuchni i wystarczy ze będziesz dodawał do jadłospisu i tez coś zdziała . Produkty wpsomagające odchudzanie to np
Kawa, zielona herbata , imbir, kurkuma, cynamon , grejpfrut, ostre przyprawy , pieprz cayene

Takie cuda-wianki właśnie łykam, ale chyba to za słabe jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6270 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Przede wszystkim sugeruję skupić się na tym co jest najważniejsze, czyli odpowiednie odżywianie i trening siłowy. Te podstawy najlepiej będzie sprawdzić i zoabczyć jak one u Ciebie wyglądają. Jeżeli wszystko będzie dopięte na ostatni guzik, to można pomyśleć o dodatkach w postaci suplementów.

Najlepiej jakbyś wrzuciła tutaj dokładnie wypełniony formularz ankiety działu, następnie obliczenia zapotrzebowania kalorycznego organizmu i rozkład składników odżywczych. Zoabczymy jak to wygląda i poprawimy.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 158 Wiek 1 rok Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1042
domer
Przede wszystkim sugeruję skupić się na tym co jest najważniejsze, czyli odpowiednie odżywianie i trening siłowy. Te podstawy najlepiej będzie sprawdzić i zoabczyć jak one u Ciebie wyglądają. Jeżeli wszystko będzie dopięte na ostatni guzik, to można pomyśleć o dodatkach w postaci suplementów.

Najlepiej jakbyś wrzuciła tutaj dokładnie wypełniony formularz ankiety działu, następnie obliczenia zapotrzebowania kalorycznego organizmu i rozkład składników odżywczych. Zoabczymy jak to wygląda i poprawimy.


Domer, u mnie jest w życiu i we wszystkim taki chaos, że w ogóle o co kaman z "rozkładami", etc.. To przerasta moje możliwości.
Na razie łykam kilka specyfików, niby mających wspomagać odchudzanie, ale pytam Was, bo wolę kupić coś bardziej "poważnego".





Zmieniony przez - Llaalleeczka w dniu 2022-04-14 22:51:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100293
Bardziej poważnego nikt Ci nie poleci, bo nie jesteś na tak wysokim poziome żeby brać jakieś moce spalacze. Podstawą zawsze będzie dieta, trening, regeneracja, jak tego nie ma to można porównać to do budowy domu bez zaprawy murarskiej, do pewnego momentu będzie szło, później się to wszystko zawali. Cierpliwości i konsekwencja jest tutaj kluczem.
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6270 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Osobiście nie widzę w tym sensu w sytuacji gdy nie jesteś w stanie panować nad podstawami. Jedyne co możemy polecić, to podstawy prozdrowotne, takie jak witamina D3, kwasy tłuszczowe omega 3, czy założyć z góry, że masz braki białka w diecie, lub że mogą one się pojawić w pewnych sytuacjach i polecić odżywkę białkową. Np. coś takiego:

https://sklep.sfd.pl/ALLDEYNN_WHEYROSE-opis41083.html

https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_D3_2000-opis40622.html

https://sklep.sfd.pl/SFD_NUTRITION_Omega_3_Strong-opis40345.html
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33125 Napisanych postów 23198 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278126
Bez urazy oczywiscie :) ale typowe podejscie jak większosć ludzi a w szcególności wiekszość kobiet , Wszystko na już na wczoraj , niestety ale tu nic nie przyspieszysz , pomyśl że na daną sylwetkę pracowałas latami wiec nie można oczekiwać że w miesiacczy dwa będą super efekty .To nie jest wyścig i takie łykanie słabszego czy mocniejszego dodatku na twoim poziomie zaawansowania to strata kasy i tylko placebo .Tutaj dieta , aktywność i regeneracja plus dużo czasu i pracy a dopiero na końcu jakieś suple a gdzie tam do mocniejszych , mocniejsze nie dość ze nic nie dadzą to jeszcze mogą zaszkodzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
witorrr98 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 545 Napisanych postów 1471 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20869
Llaalleeczka
domer
Przede wszystkim sugeruję skupić się na tym co jest najważniejsze, czyli odpowiednie odżywianie i trening siłowy. Te podstawy najlepiej będzie sprawdzić i zoabczyć jak one u Ciebie wyglądają. Jeżeli wszystko będzie dopięte na ostatni guzik, to można pomyśleć o dodatkach w postaci suplementów.

Najlepiej jakbyś wrzuciła tutaj dokładnie wypełniony formularz ankiety działu, następnie obliczenia zapotrzebowania kalorycznego organizmu i rozkład składników odżywczych. Zoabczymy jak to wygląda i poprawimy.


Domer, u mnie jest w życiu i we wszystkim taki chaos, że w ogóle o co kaman z "rozkładami", etc.. To przerasta moje możliwości.
Na razie łykam kilka specyfików, niby mających wspomagać odchudzanie, ale pytam Was, bo wolę kupić coś bardziej "poważnego".






Zmieniony przez - Llaalleeczka w dniu 2022-04-14 22:51:01


W takim razie musisz najpierw do tych możliwości dorosnąć i je wdrożyć, wszystko po kolei. Takie walenie suplementów bez ogarnięcia podstaw mija się z celem.
1

Siła ponad wszystko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 158 Wiek 1 rok Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1042
Żeście mnie tu zjechali jak burą...kotkę.
To chociaż może polećcie coś dobrego z kofeiną?.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 201 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10517
Espresso.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
witorrr98 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 545 Napisanych postów 1471 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20869
Llaalleeczka
Żeście mnie tu zjechali jak burą...kotkę.
To chociaż może polećcie coś dobrego z kofeiną?.











Jeżeli ktoś prosi o rady, to po prostu je piszę, jak to wychodzi na poście to już inna sprawa, cały czas mam na myśli przekazanie konkretów, a jakie one są już przedstawiłem. Najlepiej nie skupiać się na doszukiwaniu "zjechania", bo często ludzie to robią, ale na dobrej radzie i to, że ktoś w ogóle ją chciał dać :)

Z kofeiny to kawa, jeżeli nie lubisz, może być po prostu syntetyk w tabsach bezwonny.





Zmieniony przez - witorrr98 w dniu 2022-04-15 12:36:57
1

Siła ponad wszystko.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja - efekty

Następny temat

Wybór celu treningowego

WHEY premium