SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja - brak efektów

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2230

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 28 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 959
a moze by tak dokupic jakis therrmospeed? :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Zaszkodzić nie zaszkodzi, ale nie oczekuj cudów, to tylko dodatek więc wszystko musi być dopięte i wtedy dodasz te parę procent dodatkowych żeby przybliżyć się do osiągnięcia Twojego celu. Na początek wrzuć coś delikatnego, coś co bardziej pomoże w pobudzeniu na trening, więc najlepiej gdyby bazowało na kofeinie, bo to najlepsza substancja w legalnie dostępnych produktach, właściwie to już by wystarczyło gdybyś dana kofeinę sobie na początek dodał, a później pomyślał o jakimś złożonym spalaczu np. Redox
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 28 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 959
okej czyli jakas kofeine w tabletkach przed treningiem, a co do pomiarow wyglada to tak ostatnie tyg https://prnt.sc/Nvbd5n7-rJtA 
i nie wiem czy wchodzic w te 2800kcal czy nadal czekac, bo nie za barrdzo sie zmienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Ja życia Ci nie będę układał i to twoja decyzja, ale jako poradę/ to co ja bym zrobił/ to co ja bym wprowadził u podopiecznych to cały czas utrzymuje swoje zdanie - żeby podbić te kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 28 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 959
no dobra ale moglbys mi powiedziec czy te obliczenia sa git?, i czy wchodzic odrazu na 2800 z bomby, czy stopniowo dodawac tydzien po tygodniu po 200 np kcal zeby dojsc do tych 2800 i czy trening zostawic tak jak byl 3x w tyg po 1h-1;30h czy cos dodac? mam zamiar kupic chyba tego thermospeeda hardcore czy extreme
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Treningów i aktywności nie zmieniaj, ponieważ obliczenia przeprowadziłeś właśnie na tych wartościach, także każda zmiana w treningu skutkowałaby teraz tym że obliczenia byłyby nieaktualne. Natomiast w kwestii dodawania kcal na pewno nie robiłbym tego w rozbijaniu na duchu tygodni po 100-200kcal tylko albo w jednym skoku, ale żebyś nie miał strachu że skoczyło na wadze coś choć to nie będzie mieć znaczenia bo to nie tłuszcz, to możesz to rozbić na dwa skoki czyli połowę np. w jeden poniedziałek i po tygodniu druga połowę brakującą do tych 2800kcal no i koniecznie mierzyć obwody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 28 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 959
dobra w takim razie juz dzisiaj dobijam do 2800kcal, i wchodze na te 2800 odrazu zobaczymy co bedzie, na wadze mgoe miec nawet 100kg, jesli bede dobrze wygladal wiec tym sie nie przejmuje, bardziej chodzi o obwody, i o to zeby nie bylo tak ze sie uleje takze dam znac za tydzien/dwa i bede liczyl na dalsza pomoc o ile bedzie trzeba ;) z gory dzieki DJ_DoDo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 28 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 959
czy 2800kcal 175b 78t 350ww bedzie git?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 32 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 837
a czy nie popełniasz błędów w diecie?? Jeżeli wszystko z Twoim organizmem jest ok to przy takiej aktywności fizycznej przyjmując 2800kcal powinieneś chudnąć, Dziwne jest ,że tak długo redukujesz i nie ma efektów. Ja na twoim miejscu przyjmowałbym 2800kcal przez ok miesiąc i i obserwował. Uważam, że na redukcji ok40min wystarczy na trening siłowy, aby przećwiczyć ciało. Nie wiem jakie są twoje cele, ale 2200kcal to jest zdecydowanie za mało przy pracy fizycznej i treningu siłowym. Ja obecnie przyjmuje ok 2400kcal przy mniejszej aktywności i chudnę przynajmniej te 0,5kg tygodniowo a mam 40 lat.Jeżeli jesteś na początku redukcji to zacznij od 2800 i tak trzymaj przez miesiąc bo 2 tyg to trochę za mało.Najważniejsze to określić tą graniczną ilość kalorii przy której się zaczyna tracić na wadze a potem już z górki bo można zwiększyć aktywność lub obciąć kalorie,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 32 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 837
how2redu
czy 2800kcal 175b 78t 350ww bedzie git?
ja na twoim miejscu zwiększyłbym tłuszcze do ok, 1,2g ale nie więcej niż 1,5g kosztem węgli. Biał
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalacze tłuszczu bez treningów, na diecie

Następny temat

Redukcja - porady

WHEY premium