SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja Fatu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 817

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1001
Witam!
Mam 16 lat i sporą ilość fatu do redukcji ,na początku było zdrowsze jedzenie chodziłem na siłownie itd. spadło 4 kg teraz ważę 87 kg przy wzroście 176 cm. Ćwiczę około 3 miesięcy na siłce u kumpla ,od tygodnia biegam ale waga nie spada więc myślę nad zastosowaniem jakiegoś specyfiku wspomagającego .Trochę się rozglądałem i znalazłem Trec thermo fat burner ale nie wiem czy mogę brać go w wieku 16 lat + chcę wprowadzić dietę z którą mógłbym schudnąć z 8-9 kg do końca wakacji

Obwód klaty 96
Obwód brzucha przy pępku 102 (mam duże boczki) i prawdopodobnie mam lipomastie czy coś takiego

Z góry dziękuje za pomoc

NO PAIN NO GAIN

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ruleta I can I will
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 682 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27042
Kolejny ... na co ci spalacz ... jak przestała spadać, obetnij 100-200 kalorii dziennie i będzie lecieć. Chyba, że to twoje zdrowe odżywianie to głodówka ~1000kcal ...

http://www.sfd.pl/ruleta_/_Prove_the_impossible-t873993.html

,,Remember - Rome was not built in one day, same as your body.
All you' re gonna do - you're best, and forget the rest. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1001
nie moje zdrowe odżywianie to żadna dieta nie jem słodyczy i unikam tłustego

NO PAIN NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 321 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2041
czyli dupa a nie dieta :D zastosuje dietę, aeroby i poleci samo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ruleta I can I will
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 682 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27042
Nie wiesz co wartościowe, unikasz jedynie słodyczy, na siłowni z kumplem ćwiczycie z planem, czy spotykacie się by 'pomachać hantelkami ' ?

Za spalacz to pierwsze ... Najpierw wiek, potem dieta, trening i na końcu suple ; )
Dowiedz się, poczytaj, co jest wartościowe, co jeść, czego nie, zadbaj o ruch każdego dnia, pamiętaj o wysypianiu się i 'fat' sam zleci.

http://www.sfd.pl/ruleta_/_Prove_the_impossible-t873993.html

,,Remember - Rome was not built in one day, same as your body.
All you' re gonna do - you're best, and forget the rest. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1001
mamy ćwiczenia głownie klata i biceps a co do diety dużo szukałem i czytałem na forum sfd ale nie potrafię ułożyć sobie sam diety i jak mówie codzienie biegam

NO PAIN NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 321 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2041
to zgłoś się do Koniu151, za rozsądne pieniądze Ci ułoży dietę, trening i poprowadzi :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy

Następny temat

Jajka

WHEY premium