SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja/odtluszczenie

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6860

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 230 Wiek 52 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3343
Nie nie, wiek jest bardzo spoko - ale fabryka juz nie idzie na takim poziomie jak 20 late temu.

Co to za chłop, co 100 kg nie wazy ?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 857 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8849
Można zawsze pomyśleć nad jakimiś sposobami na ogarnięcie fabryki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 230 Wiek 52 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3343
Wiem, dlatego wspomagam sie boosterami tescia. :)

Co to za chłop, co 100 kg nie wazy ?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 857 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8849
Jak sprawa z aero/cardio? Co do boosterów to coś tam może pomagają ale są lepsze sposoby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 230 Wiek 52 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3343
W tej chwili basen i biegam 2 x w tygodniu. O ktorych sposobach myslisz ?

Co to za chłop, co 100 kg nie wazy ?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie jestem przekonany czy cwiczenia zlozone z klapkami na oczach to najlepsze wyjscie-tym bardzie w wieku +40,pól na pól to owszem ,ale ciagłe fruwanie z hantlami i sztangą w koncu zrobi sie monotonne tak jak i dla ciała tak i dla mozgu-ktory jak sie znudzi to bedzie finito z trenigami ,poza tym ciagłe obciązanie tych samy partii ciala cwiczeniami zlozonymi prowadzi predzej czy pozniej do kontuzji

powiem wiecej porzadne przyłozenie sie na mega ciazarach i na maszynach da lepszy efekt ,niz bezmyslne nasladowanie kogos tam i fruwanie ze sztnga i hantlami do usr..............przez 10 lat

Zmieniony przez - chunga w dniu 2012-01-26 22:23:22

Zmieniony przez - chunga w dniu 2012-01-26 22:24:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 857 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8849
chunga każdy ma swoje własne sposoby, ja nie mogłem ruszyć pleców na hammerach etc a jak poleciał w ruch drążek, wiosła i ciągi to solidny progres, najlepiej ciągle zmieniać treningi i sprawdzić co działa najlepiej. szelma1 i jak efekty, z pasa coś leci i żyły zaczynają się wyłaniać? W wieku +- 40 lat człowiek wg mnie zasługuje na jakieś podbicie poziomu testosteronu jakiś propek Żeby nie było, że propaguje, to są czysto teoretyczne rozważania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
maral mojego madrzenia sie jest taki 50% maszyny i 50% wolne cięzary
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 230 Wiek 52 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3343
Teraz w pasie przybylo, ale ogolnie wszedzie przybylo. Dlatego chce troche zgubic. Ogolnie chyba nie jest zle, bo przez niecale 3 tygodnie waga poszla 4,5 kg a w pasie tylko 1 cm

Co to za chłop, co 100 kg nie wazy ?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przeczytałem cały wątek i na moj gust szelma robi dosc poprawnie wszystko i nawet mysli podobnie do mnie ,ja tez mam cala szafke supli i jestem na 200% przekonany ,ze ta szafka dziala he he ,probowalem z pusta szafka i bylo naprawde kijowo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o pomoc w ustaleniu diety i treningu dla 43 latka

Następny temat

2fat4u - przemiana 2012

WHEY premium