SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rashguard MADDOG - totalna porażka, zobaczcie i oceńcie sami

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20725

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1731 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8943
To co masz to chyba konsekwencja sublimacyjnego wydruku na taniej koszulce. Kupują w Chinach najtańsze białe, polyamidowe koszuli i w Polsce robią nadruk. Zauważ, że wewnąrz jest biały. Po prostu zlazła farba i tyle, a że koszulta tania to się pozaciągała.

Sorry ale polskie ciuchy do grapplingu to tandeta. Mam rasha No Gi brazylijskiego już 4 rok i choć napisy zlazły i się zmechacił wygląda lepiej niż ten MadDog. I założę się, że wytrzyma kolejne 4 lata.
Mam rasha Venuma już 3 lata i porównaniu z tym na zdjęciach wgląda jak nowy. Trochę gumowane napisy złażą, ale materiał w świetnym stanie. Mam rashe Canterbury of New Zealand (3 lata) i są jak nowe. Mam noname z napisami mojego klubu i nic się nie dzieje.
Jeszcze nie widziałem polskich ciuchów bez uszkodzeń w kilka dni po zakupie. Czy to Manto, Rebel, MadDog czy Pit Bull.

Tak więc panu z MadDoga radzę, żeby dał sobie spokój i popracował nad produktem. W obecnych czasach oprócz dobrego produktu liczy się też serwis i stosunek do klienta. A pan nie oferuje ani jednego, ani drugiego. Fakt, że się sponsoruje jakiś znanych zawodników o niczym nie świadczy - za kasę ja też będę nosić choćby różowe ciuchy. No i chwalenie się Puhakką jest poniżej krytyki. Za jego sponsorowanie powinniście być bojkotowani.

Zmieniony przez - grimper w dniu 2011-10-20 22:14:05
1

Pure Guinness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60
Dorzucę cos od siebie, otóż jestem posiadaczem Rasha MadDog. Dobrze przylega do ciała wręcz idealnie, mógłbym powiedzieć ze lepiej niz manto, dobrze szyty. Używam go na macie jak i w stójce.Mam go 2 lata, kolor czerwony po tym czasie trochę z kolor mi wyblakł. Jeśli chodzi o zaciągniecie to tez sie pojawily, ale nie tak jak na tym opisywanym wcześnie. Uzywam tez rasha manto i tam nie nic sie nie dzieje. Na pewno MadDog lepiej przylega do ciala i lepiej mi sie w nim cwiczy, ale na Manto nie ma zaciągnięć a naprawdę go cioram ostro. Moze tak sie dzieje z zaciągnieciami to jest prany w wysokiej temperaturze i uzywane sa proszki itp. Ja piore je w mydle, staram sie nawet w mydle do ubrań termoaktywnych itp. Na początku posiadania MD bylem zadowolony, pozniej jak zaczął kolor schodzic i pojawiły sie zaciągniecia nie wiem czy kupować jeszcze raz tej firmy.

Zmieniony przez - jeryho w dniu 2011-10-27 16:17:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
te rashe z decathlona i go sportu są przeznaczone do sportów walki czy np do surfingu? pytam bo chcę rzucić okiem, a nie chcę się przekopywać przez wszystkie działy i półki
btw mam od 2007 r rasha Manto z serii Pan Ams No Gi (krótki rękaw) i jest bez zarzutu. Noszę go pod kimonem, sporadycznie do no gi. jedyne uszkodzenia (niewielkie dziury w dolnej części i miejscowe zmechacenia) wynikły z zaczepienia o zamek bębna pralki :/ nie powiększają się jednak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1731 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8943
Seria Tribord z Decathlona jest do serfingu, ale u mnie połowa sekcje tego używa i są bez zarzutu - nie prują się, nie zaciągają, nie blakną, sa obcisłe i są tanie.

Pure Guinness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1335 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8969
triborda uzwa nawet kadra francji grapplingu :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 587 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10331
tribordy nie są złe, nie mogę narzekać
chociaż z drugiej strony mogłyby być trochę dłuższe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80
Ja mam MADDOGA NIGDY ŻADNYCH PROBLEMÓW NIE MIAŁEM A MAM KILKA RASHY I SPODENKI I NAPRAWDE TAKI WAŁEK Z TYM FOTO TO MOŻESZ KOMUŚ WCISKAĆ TO JEST NIEMOŻLIWE....ŻAL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
pewnie pewnie., sam podarł po pijaku i chce jeszcze zarobić. co za kłamczuch!



Zmieniony przez - Jodan w dniu 2011-10-30 11:02:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1731 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8943
No właśnie! Przecież najczęstszym zastosowaniem rasza Manto (potwierdzoe przez wielu świadków) jest dicho we wsi obok. Może te zaciągnięcia to nie od rękawic tylko od sztachet? ;)
1

Pure Guinness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
o ile pamiętam mowa jest o Mad dogu a nie o Manto. może nie pij dziś już więcej?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trądzik a SW

Następny temat

Mistrzostwa Polski w formułach muay thai i K1 / 21-22 maj 2011 Kalisz

WHEY premium