SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rashguard MADDOG - totalna porażka, zobaczcie i oceńcie sami

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20726

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80
może kulał sie w piwnicy na betonie bez maty bo ja w takie cuda nie wierze.....to jest nie możliwe po jednym treningu!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
zaskoczę cię - wady materiałowe i fabryczne jesli są to wyskakują od razu. a ty piszesz jak ambasador marki jakiś...
jesli pisze że mu się podarło to znaczy że się podarło i nie ma się co nabijać. nie takie ciuchy-nówki jak mad dog leciały w strzępy na moich oczach, więc się niczemu już nie dziwię.

Zmieniony przez - Jodan w dniu 2011-10-31 12:26:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 852 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9592
kolega sprezentował sobie rasha mad doga(długi rękaw,czarny kolor,dużo nadruków-bardzo ładnie się prezentował)i po pierwszym treningu,przy zdejmowaniu rękawic przypadkowo zaczepił rzepem...efekt zbliżony jak na załączonym zdjęciu. zamaluje sobie markerem "białe kropki" i będzie jak nówka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60
jak widac nie tylko jedna osoba ma problem z zaciągnięciami tylko jest nas więcej. MADDOGLTD skoro jest producentem , powinien zwrócić uwage na to , bo wyrypac 150zl na rasha i zeby po jednym trenie zrobila sie taka kupa to masakra jakas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60
Ostatnio sprawdziłem na treningu, rzeczywiście zaciągnięcia powstają jak sie zaczepi rzepem , nawet minimalne otarcie to powoduje. Apel do producenta niech sie ogarnie i poprawi to !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Wydaje mi się, że akurat większość ciuchów, obojętnie jakiej jakości, zaciągnie się przy zaczepieniu rzepem. Ale jeśli produkuje się coś, co z założenia może mieć kontakt z rzepami (jak tu np. rękaw rasha i rękawice), to powinno się dołożyć wszelkich starań, aby takie uszkodzenia nie powstawały.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1731 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8943
Może kłopotem są złej jakości rękawice? Jak zapięcie jest za długie, źle skonstruowane, albo po prostu ktoś ma niedobrany rozmiar rekawic, to haczyki z rzepa mogą się zaczepiać o tkaninę.

Pure Guinness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
eee tam znam wiele osób i sam również używam U-A i nigdy nie zdarzyło mi sie takie coś wina bardzo słabej jakości , o owej firmie niechce sie nawet wypowiadać , ale nigdy bym nie kupił już czegokolwiek z ich produkcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80
Panowie rashe służą do grapplingu nie MMA, materiały z których są wykonane obojętnie jakiej firmy są podatne na zaciągnięcia jeżeli miał ktos rasha MANTO a ma MADDOGA to widzi różnicę że Manto to rajstopa ja trenuje 7 lat bjj oraz SF i od pocxzątku uzywam rzeczy MADDOGA I NIGDY NIE miałem żadnych problemów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80
Ale ja może jestem "inny":D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trądzik a SW

Następny temat

Mistrzostwa Polski w formułach muay thai i K1 / 21-22 maj 2011 Kalisz

WHEY premium