SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rashguard MADDOG - totalna porażka, zobaczcie i oceńcie sami

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20721

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
tylko że sprzętu Manto - w przeciwieństwie do Maddoga - od lat używa wielu ludzi na całym świecie, i to bynajmniej nie amatorów.
bronisz swojej marki - OK. ale po co robić szytą grubymi nićmi antyreklamę konkurencji?

Zmieniony przez - Jodan w dniu 2011-12-03 16:53:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80
Nie nie akurat to teraz ty bronisz swojej marki zreszta Maddoga też uzywają prafesjonani zawodnicy ja może źle napisałem bo jeżeli ten kolo co mu się zatarcia porobiły na rashu używał Manto to zamiast zatarć miał by rozdartego rasha i akurat uważam że MANTO ma fajną stylistykę i dlatego jest popularna marką a jakościowo RAJSTOPA...no sory ja tam w żadnej konkurencji nie siedzę jak koleś kupuje najtańszy model to on się różni od PRO i napisałem rashguardy są stworzone do grapplingu taki materiał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
bez komentarza "Panowie rashe służą do grapplingu nie MMA"

CO??? weś ogarnij temat do czego służą rashe dobra???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80
no wytłumacz mi ?? SPECJALISTO
...
Napisał(a)
Usunięty przez Rafał_B za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 84 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1394
Jeżeli chodzi o wygląd tej Rashy po jednym treningu to dla mnie jest to tragedia, a jak czytałem, że przez rękawice i buty to pomyślałem, że ten koleś ogląda MMA tylko w TV.

"Chciałem wygrać, robiłem wszystko żeby wygrać, wygrałem." Marcin Held

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
strzelec95

...(cenzura - Rafał)...

a rashe mają zastosowanie w prawie wszystkich sportach , drużynowych , cross fit, MMA , BJJ, Boks (no wszystkie sporty walki), biegach , siłownii , kolarstwie , (no pisac i pisać można)


doprecyzowanie materiału i sposobu wykonania zalezy stricte do czego będzie dokładnie przeznaczony (bo ceny właśnie się różnia) do biegania , jazdy rowerowej itd kupisz za 50- 60 zł a do MMA BJJ itd kupujesz powyżej 100 zł więc mają zostać tak stworzone by wytrzymywały .

a to jest oświadczenie pana z FIRMY MADDOG

"Jakość asortymentu MAD DOG została doceniona m.in. przez czołówkę polskich zawodników tj. Mariusza i Macka Linke,Kornela Zapadke Jędrzeja Loskę, Marcina Helda, Macieja Poloka, Sławomira Szamotę, Artura "Kornika" Sowińskiego, Oskara "Imadło" Piechotę czy Zbigniewa "Zybiego" Tyszkę,MMA ROCKS TEAM,Marcina "Rozala" Rozal a z zagranicznych min Ricardo De La Rive czy chociazby Niko Puhakke
Ciekawostką jest to, że w przeciwieństwie do pozostałych firm MAD DOG jako jedyny nigdy nie płacił i nie płaci żadnemu ze sportowców za używanie i promocje sprzętu, konsekwentnie twierdząc, że produkty same w sobie reprezentują najwyższą wartość i powinny być noszone przez sportowców nie dlatego, że im się za to płaci ale dlatego, że produkt odpłaca się swoją jakością... "

więc wykonawca przewiduję że zawodnicy MMA bedą używać ich rashów .


Ja osobiście w wiekszosci swoje rashe kupuje na szmatach bo to sztuczne więc wrzucam do prania i po wszystkim ale rasha U-A służa i służa ciężko nawet zedrzeć samo LOGO.

następnym razem nie obrażaj nie uzywaj głupich wypowiedzi tylko postaraj sie podyyskutowac

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2011-12-04 13:30:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Strzelec, przeczytaj regulamin forum...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60
grimper nie ma ze powstały zaciągnięcia dlatego ze są złe rękawice. Ten rash łapie wszystkie rzepy az miło, począwszy od rękawic po rzepy na pao czy innych osprzęcie. Specjalnie sprawdzilem. Chyba ze tylko przeznaczenie ma do graplingu i niczego więcej. Manto ma zupełnie inny material i nic nie czepia. Nie od razu Rzym zbudowano , miejmy nadzieje ze uda sie uporać z tym problemem. Jak dla mnie MD fajnie sie zapowiadało az do tego momentu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80
Jeryho popieram post:) fakt że na początku rashe MD były o wiele lepszej jakości/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trądzik a SW

Następny temat

Mistrzostwa Polski w formułach muay thai i K1 / 21-22 maj 2011 Kalisz

WHEY premium