SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porażka

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5173

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1837
Witam.
Wczoraj przegrałem swoja pierwszą walkę. Pokonał mnie o 3 lata młodszy koleś i to przez nokaut. I jakoś nie mogę się otrząsnąć po tej porażce. A najbardziej boli mnie to że koleś ma dopiero 15 lat i można powiedzieć że dziecko mnie pokonało Po tej walce jakoś straciłem zapał do boksu...

" Jaki człowiek w walce taki w życiu "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 237 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2166
Ja pisałem bardziej odnośnie boksu pisalem poprzednia wypowiedz. Tam jezeli nawet przez przypadek ktos wygra z mistrzem, sam staje sie mistrzem:) Co do rangi mistrzostwa decyduja juz federacje, wiec mistrz mistrzowi nie jest rowny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1892 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11152
daj spokoj , przegrac sie zdarza kazdemu i to z mlodszym . Nawet Tyson przegrywal ktory mial pyerdolniecie ze garda nic nie dawala i do widzenia bylo bo ciezki KO.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1170 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15480
Ta... a nie pomyślałeś, że ten 15-latek trenuje o wiele dłużej od Ciebie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1837
Na sekcje zapisał się póżniej niż ja...

" Jaki człowiek w walce taki w życiu "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 725 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14919
Nie ma się co przejmować, sam z doświadczenia wiem, że porażki się przeżywa, ale spójrz na to z innej strony (poczytaj wypowiedzi Karapulki i moje) :

https://www.sfd.pl/strach...-t546301-s3.html

W sporcie jest tak (w życiu zresztą też), że często zdarza się, że ktoś jest lepszy od Ciebie i zawsze tak będzie, że znajdzie się ktoś szybszy, lepiej wyszkolony, mądrzejszy, przystojniejszy od Ciebie, tak to jest i nic się z tym nie zrobi, trzeba to zaakceptować i iść dalej. Nawet mistrzowie przegrywają - taka jest kolej rzeczy. Najważniejsze to podnieść się po upadku (w sporcie i w życiu) i stanąć dalej do walki/ do próbowania i starać się coś zmienić poprawić (w sporcie i w życiu). To, że powinie się noga, że poniesie się porażkę to nic, ważne, że spróbowałeś, wyszedłeś na ring, pokonałeś swoje słabości, swój strach i dałeś radę! To się liczy, bo w życiu jest tak samo, nikt Ci nic za darmo nie da i trzeba się starać i walczyć o swoje (szkoła, praca, itd.)

A to, że z młodszym przegrałeś to nie ma znaczenia, tyle tylko, że gdyby przeciwnik byłby starszy miałbyś "wytłumaczenie" porażki.

Głowa do góry!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1892 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11152
wazne ze walczyles , to sie liczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9419
Nie zawsze się wygrywa. Taki przykład z trochę innej dyscypliny: podobno zapaśnik Andrzej Wroński nigdy nie wygrał walki jako junior, a potem zdobył 2 złote medale olimpijskie...

Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów-S.Lem
Ale nie można im o tym mówić - szczególnie na SFD :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1892 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11152
serio makaron ? to mnie zaskoczylo az trudno uwierzyc....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9419
Mówił mi to gość z jego klubu (też zapaśnik, wiarygodne źródło ) więc to raczej prawda, ale na wszelki wypadek naopisałem "podobno".....

Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów-S.Lem
Ale nie można im o tym mówić - szczególnie na SFD :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 602 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2475
Pamiętasz hasło garda? do czego ona służy?
Wyłapałeś plombę, niech się druga nie powtórzy
Trzeba mieć charakter twardy, gdy niekorzystne karty
Choć dwóm zawodnikom naraz nie dają zwycięstwa laury
Jest wygrany i przegrany, choć przegrana żadna hańba
Szacunku zawsze warta jest podjęta walka.


Bezimienni - walka.

"Nawet jeśli już wszyscy w ciebie zwątpili, pokaż im, że się mylili"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1260
Zamiast się przejmować, trenuj ciężko by następnym razem wygrać . Porażka może się przytrafić każdemu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TRENINGI GWIAZD BOKSU: Ken Norton

Następny temat

Boks i dalsza kontynuacja

WHEY premium