SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ranking spalaczy pod wzgledem ich "hardcorowosci" :-)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15091

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
U Czarnego pojawiły się 2 wersje słynnego stackera. 2 7-PHENYL ponoć hardcore.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 309 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6212
zacząłem dziś stosować tighta xtreme, moje odczucia są następujące :
na treningu pociłem się jak na saunie, czułem sie wystrzelony jak po niedozwolonych używkach stosowanych w głupiej młodości(nie związanych ze sportem), po około 40 minutach od zarzucenia zacząłem odzczuwać lekkie nudności które ustąpiły po ok.20 minutach. Ogólnie trening na maksymalnej pompie (stosuję też nano vapor przed treningiem ale tight jeszcze zwiększył maks ten efekt!) Podsumowując póki co produkt maks mi się podoba, a za jakiś czas okaże się jak pali fat elo!

...Fluctat Nec Mergitur...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
jadł ktoś amp'd z dymatize ?

od niedawna mam w ofercie , podobno niezły

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam Venoma wersje 200-500 i wersje bez Vitaminy b12.
Venom wersja 200-500 spoko, żadnych negatywnych sajdów, ładnie klepie i pali, leciutkie podniesienie temperatury ciała.
Venom wersja bez witaminy b12 - masakra. Jeden kaps i temperatura ciała 36,9 , dwa kapsy i 37,2 po 10 godzinach od wzięcia. Więcej kapsów nie próbowałem.
Śmieszny paradoks jest taki że nie biorę Venoma "bez b12" więcej niż jeden w dni treningowe ponieważ ta dawka ( 2 kapsy) tak wymęcza przez cały dzień że na popołudniowym treningu już nie mam zbyt wiele sił.
Trafiła mi się taka "ostra" wersja - kupiłem na allegro na zapas od osoby która sprzedawała ponieważ była dla niej za mocna - nie spodziewałem sie niczego lepszego a okazało się że ciacha 3x mocniej niż "200"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
Stackery swoją drogą, w dobie braku Venoma,

Godne uwagii, są poza Tightem Xtreme, Tightem,

Viper z Dymatize - będzie to pewnie, dobry zamiennik Venoma.

Jak i znowu jest AtroPhex. Ma 7 keto, Johe, Dicane, Fenylkę.
Więc jest co kupować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
szoho a jak cie pytalem co mi polecasz to nic nie powiedziales o tych co teraz podales

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
bo ty nie lubisz takich "***aków"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
to fakt

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 618 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12935
a jaki ma wpływ witamina b12 przy spalaczach, redukcji?

Zary opisuje ze z witamina lepiej sie czul..

Jeśli doping to tylko forma najczystsza bo to trening czyni mistrza

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zestaw na mase po redukcji.

Następny temat

Co wybrac?Przed i po treningu.Prosze o wasze sugestie

WHEY premium