SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ranking spalaczy pod wzgledem ich "hardcorowosci" :-)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15093

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1376 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 59897
Co do pobudzenia na redline - coś czuć ale słabo

Składowo Jet Fuel jest bogatszy od Redline

Z czystym sumieniem polecam Redline

Teraz wchodzę na Jeta , po nim spodziewam się niezłego powera :)

Zmieniony przez - nka w dniu 2009-03-21 09:48:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1902 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34570
BULMASTIF co sadzisz o tym spalaczu , warto MDY Stack II 100 kaps. (Ephedra Free)faktycznie jest w nim efka czy to pic na wode?

Depresja, Stan Umysłu Fiasko Z Życia I Z Marzeń Wszystko
To,Co Dobre Znikło Może Było By Inaczej Gdybym Miał Przed Sobą Przyszłość

[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
a wiesz co znaczy napis FREE ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1902 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34570
AXEL97 wiem "wolny"

BULMASTIF co bys polecil (ktory lepszy)Tight czy ClenBurexin? Na priv wyslalem Tobie linka czy to jest stary Tight

Zmieniony przez - muffa w dniu 2009-03-21 15:24:20

Depresja, Stan Umysłu Fiasko Z Życia I Z Marzeń Wszystko
To,Co Dobre Znikło Może Było By Inaczej Gdybym Miał Przed Sobą Przyszłość

[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 309 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6212
to ja zamówiłem wczoraj tego zwykłego tighta nr.1 zobaczymy jak na mnie zadziała thx axel za foty, sog.
elo!!!

Zmieniony przez - wietas85 w dniu 2009-03-21 16:27:44

...Fluctat Nec Mergitur...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 52506
muffa
Bulmastifem nie jestem ale odpowiedzieć mogę, a więc Clenburexin jako 1 spalacz, a Tight! jako 2-3. Nie napisałeś nic o sobie więc ciężko stwierdzić który bedzie dla ciebie lepszy.
Swoją drogą porównanie Tight!a i clenburexina jest bez sensu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
bralem kiedys tight pierwszego dawno pamietam ze bylem meeega zadowolony. dorzucilem do body recomp. i bylo naprawde elegancko to jest bardzo dobry spalacz.
Kolega mi odstapil 1 butelke redline, 120ml zobaczymy jak to siepie, idzie do mnie thyrotherm bede mial porownanie.
troche juz tego zjadlem a kooońca nie widać

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 52506
ten redline ma napis pionowo czy poziomo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1902 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34570
chacarron moja waga 128kg bf 14% wiec jaki splacz bedzie lepszy wczesniej mialem do czynienia z clenem, efka itd A tego starego tighta kupie w sklepie sfd?

Depresja, Stan Umysłu Fiasko Z Życia I Z Marzeń Wszystko
To,Co Dobre Znikło Może Było By Inaczej Gdybym Miał Przed Sobą Przyszłość

[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 52506
chyba Tight! bedzie najlepszą opcją ew. Redline ale nie próbowałem więc nie wiem jak działa. Co do Tighta(stary) to naprawde dobry spalacz i jest dostępny w sklepie SFD.
P.s.
Wracając do Redline widziałem promocje 240ml za 88zł, więc w niedługim sam spróbuje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zestaw na mase po redukcji.

Następny temat

Co wybrac?Przed i po treningu.Prosze o wasze sugestie

WHEY premium