SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Radziuuuuu

temat działu:

Informator WARMIŃSKO-MAZURSKI

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 14649

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 438 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5841
wlasnie apropo co jest zlego w polaczeniu omki z deka i winsem??

Przyjaciele przychodza i odchodza, wrogowie sie gromadza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 755 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10785
a co ja wróżka?:D a ty to z działdowa byłes ? dobrze pamiętam?;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 438 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5841
z olsztyna ;]

Przyjaciele przychodza i odchodza, wrogowie sie gromadza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1389 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34373
Radziuuuuu a co cykla jednak planujesz ? imo czy dobre polaczenie zalezy od wielu czynnikow: predyspozycji genetycznych, starzu na silce, starzu z SAA itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 438 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5841
Jac0 jestem w trakcie :D teść do mnie zawital w odwiedziny na 8 tygodni:D no ale ogolem nie jest jakims skrajnie to d****nym polaczeniem w stylu omka +prolo+prop :D:D

Przyjaciele przychodza i odchodza, wrogowie sie gromadza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1389 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34373
no jak to twoj pierwszy cykl to troche zbyt hardcorowy propek + krotki estr nandrolonu zupelnie by wystarczylo

Zmieniony przez - Jac0 w dniu 2006-06-12 15:31:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 438 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5841
HK mi go przypisal :D*****a tam hardkorowy.. co to jest prolo 1-8 200mg e5d :) a skad Ty jestes w ogole? ten Twoj nick na forum widze czesto chyba, a sie okazuje ze nawet z warm-maz jestes :)

Przyjaciele przychodza i odchodza, wrogowie sie gromadza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1389 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34373
a jakie dawki deci i winka ?? z hamburga jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 438 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5841
KUR.WA wlasnie mi sie abon skonczyl i patrze a tu jakies sekundy musze odczekac zanim odpisze.

No wlasnie tak myslalem ze Ty pomyslisz ze tamten cykl to moj:D ne no ja lightowo wlasnie.. tylko prolonga bije :) hehe kur.wa Ty to raczej nie jestes Jacek brat Loczka z hamburga:) a znasz tam kogos? :) wlasnie Loczka, Klewkiego? :) wogle daj gg to pogadamy:D

Przyjaciele przychodza i odchodza, wrogowie sie gromadza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1389 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34373
hehe mam w profilu ;)

Zmieniony przez - Jac0 w dniu 2006-06-12 15:56:28
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Test :-)

Następny temat

osiagniecia naszego rejonu

WHEY premium