SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rachunek zysków i strat KULTURYSTY

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4450

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 848 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5527
ja uwielbiam schabowe i filet z kurczaka .. rarytas !

Jeśli podoba Ci się moja wypowiedź, kliknij w prawy dolny róg.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
to jedzcie co wam smakuje a nie jakies ryze z kurczakiem

wazne zeby kalorie byly, bialko zwierzece i weglowodany

jak ktos jest ekto to nie odczuje tego na minus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1204 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21585
mcdonalds szajs na maks. jak zjem to strasznie zamulony i ospały się czuje, dziwne uczucie naprawdę.

ale takie czekoladki lindt :D ferrero rocher, ptasie mleczko milki...

niestety mało kto ma taką genetykę żeby wyglądać estetycznie jedząc cokolwiek się chce i ile się chce.

"Mam takie sukcesy jak w*******enie 30 dresiarzom na raz , i zmuszanie do gryzienia krawężnika takich pseudosiłaczy jak ty.
Czarny pas w mordobitsu freestylowym. Takze swoje plastikowe medale mozesz co najwyzej uzyc jako ochraniacze na zęby. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1293 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26774
A mnie najbardziej wkurza jak uładam sobie trening i dietę stosuje sie do niej codziennie a kumple bez diety i z połowę mniejszym stażem maja lepsze efekty I jak tu sie nie załamac !
I do tego te kosmiczne wydatki na żarcie i suple eh

"Góra na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki.. Ale i tak nie wolno Ci przestać się wspinać"

http://www.youtube.com/watch?v=qGGxEIWvOkM&feature=plcp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3104 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42007
nie wydaje nic na siłke-darmowa, nie katuje sie dieta jem co kobieta zrobi, jedyne co wydaje to na rope i duzo wody a zyski z tego mam.....dosyc spore

NA TRENINGU PŁACZ W WALCE SIE ŚMIEJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 273 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10277
Ja jestem teraz na redukcji i pierwszy raz w życiu robię porządną dietę że mi nawet smakuje :+) otręby mieszane z jogurtem, warzywka z kurczakiem, batony proteinowe, twaróg , mleczko no i białko łowieckie ;D No ale faktycznie jednak to kosztuje trochę i w ogóle pierwszy raz stać mnie na taką dietę, a przecież jeszcze trzeba zapłacić treningi ciężkie to życie ale dobrze że połowę mi rodzice fundują ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1204 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21585
no nie jest to ewidentnie sport dla biednego studenta, któremu rodzice wysyłają 500 zeta miesięczne na przeżycie i trzeba się z tym pogodzić.

a wśród moich kolegów to mam zdecydowanie najlepsze rezultaty. tylko na forum są takie kozaki, że ćwiczą mniej niż ja i wyglądam przy nich żałośnie. sporo lepszych (jeśli chodzi o stosunek rezultaty/staż) poznałem na zawodach w TS, tam można się nabawić kompleksów. ale u siebie na siłowni? bez jaj, jeśli ktoś ma dietę, ćwiczy mądrze i osiąga rezultaty gorsze od kogoś, kto ćwiczy jak mu się chce i o diecie nic nie słyszał to albo jego kolega jest genetycznym cudem, albo on sam jest okrutnie*****owy.

"Mam takie sukcesy jak w*******enie 30 dresiarzom na raz , i zmuszanie do gryzienia krawężnika takich pseudosiłaczy jak ty.
Czarny pas w mordobitsu freestylowym. Takze swoje plastikowe medale mozesz co najwyzej uzyc jako ochraniacze na zęby. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 273 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10277
Moj kolega ma genetyke że pocwiczyl troche rozwalilo go tak ladnie na rzezbie jeszcze to wszyscy na silowni chcieli mu wmowic ze ssa bierze a on nawet nie wie co to. osiągnął już sporo przy swojej wadze ale dalej juz bez diety nie ruszy :+) aha noi jeszcze nie robi nuk :+D

Zmieniony przez - yaru89 w dniu 2009-08-27 22:15:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Ja też nie mam problemów z żarciem. Wręcz żal mi tych co wpierniczają golona, bo choćby mnie zmuszali, to bym tego nie zjadł... Z miesa jem tylko kurki i rybki. I tak w koło od kilku lat.
Mam wrażenie że ktoś napisał tego posta żeby tylko coś na siłę napisać. To nie jest sport dla synusiów mamusi. Za chwilę ktoś zacznie się żalić że niektóre suplementy źle smakują. Tu wielu jest takich i mnie zawsze smutek wielki ogarnia jak to czytam.
Młodzież to przeważnie jest wnioskuję...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia Strusia

Następny temat

Jaki program do wrzucania zdjec?

WHEY premium