SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ROLE!!

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9106

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15084
Mhm. W moim wykonaniu Chyba widać z grubsza ułożenie nóg. Dokładny opis masz w tym poście odrobinę wyżej. Jak umiesz się poruszać to elegancja. Poskacz chwię i na rurki. Co do soula to chyba wszystko co wiem jest w tym poście. No i jest jeszcze frontside, czyli wskakujesz na rurkę obracając się o 90 stopni, obiema rolkami między 2 a 3 kółkiem stojąc w lekkim rozkroku. Zakładam że jakieś treningówki tam masz (treningówka= niska lightowa rurka)

[Doradca w dziale Sporty Extremalne]

Death is the only way out...

Wczoraj - Grubas w dziale Sporty Extremalne
Dziś - Buracze w ekstremalnych
Jutro - Admin SFD i insomni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
rozumiem :D dziekowa :D sogacz sie nalezy :D a jak :D

hm.. treningowki.. no... o rurki bedzie ciezko... ale murki sa :D wyższe krawezniki tez :D no i świeczka równiesz :D ale to sie chyba nie nadaje... qrde rurki,ruki... bedzie ciezko... taka zadupiasta okolica :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15084
A skąd jesteś? P.S. Uzupełnij profil klubowy.

[Doradca w dziale Sporty Extremalne]

Death is the only way out...

Wczoraj - Grubas w dziale Sporty Extremalne
Dziś - Buracze w ekstremalnych
Jutro - Admin SFD i insomni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
Kraków / Prądnik Czerwony

ooo własnie mam grind boxa pod szkoła :D tam na desce jeżdze czasem :D hehe jakiegos boarda , 50-50 czy 5-0 jak wyjdzie :D z katownikiem(metalowe obicie na kącie) myślisz ze sie nada?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15084
Na soul slide na pewno. Chociaż z góry uprzedzam że jazda na murku nieco różni się od sliedów na rurce. Moim zdaniem na początek najlepsza jest rurka około 40cm o przekroju 1,5 cala. Te są chyba najlepsze. Jak mieszkasz koło Krk to nie będzie problemu raczej z miejscami do jeżdżenia. No to pokatuj sobie na tym grindboxie. Tylko jak za niski to też się kijowo jeździ. No bo praktycznie wtedy na niego nie wskakujesz tylko wchodzisz. Posuwaj z soulem, jak się nauczysz to skrobnę coś o royalu (zajefajny slide na murki) Aha, jesteś lewo czy prawo nożny? Jak prawo to przy soulu masz lewą nogę z przodu, a stoisz na prawej.

Dodam coś jeszcze, kiedy robisz pierwsze slidy to bardziej kwestia odwagi i nastawienia niż szczęścia. Bo jak się zawachasz to na pewno ci się nie uda. Potem zaczynasz łapać o co biega. No i okaże się że im szybciej tym fajniej...

[Doradca w dziale Sporty Extremalne]

Death is the only way out...

Wczoraj - Grubas w dziale Sporty Extremalne
Dziś - Buracze w ekstremalnych
Jutro - Admin SFD i insomni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
Rain powiedz mi czy to normalne :D jezdze od 4 dni na tych rolkach po pare godzin dziennie i skacze 6 schodkow z przeroznymi grabami 4 schodki to zrobie 180 z grabem (chyba mute) i zrobie kawalem slide tylko ze nogi odwrotnie jak do soula :D robie dlugiego cos ala manuala czyli jedna rolka tylko na przednim kolku na drugiej tlyko tylne :D eee co jeszcze....hm...mam problem zeby odjechac tyłem jak laduje 180 z grabem... bo pojade około 05,-1 metr i od razu sie odwracam .... albo czesto glebie bede mial foto nie dlugo :D tak na marginesie w te 4 dni jeździlem około....15-17 godzin :D i troche mnie nogi bola :D

tak na marginesie podajcie mi opinie czy rolki ROCES M-12 to sa dobre?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
Ja przez dwa dni jezdzilem jakies .......hmmm wczoraj 8 i dzisiaj 7 i mam dosc

Doradca w dziale Sporty Extremalne
https://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=134&forum_title=Sporty Extremalne - Dział mafii Xtreme Sports
"Przez życie pedałuj , rob co chcesz , myśl , niczego nie żałuj"
Twoje czyny i to kim jestes , krzyczą tak głośno , że nawet nie słyszę co mówisz"

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15084
Tak, to że nogi cię bola to naormalne, ale spoko, miesiąc góra dwa i się przyzwyczaisz, przetaniesz to czuć. Mute grab, czyli obie nogi pod siebie po skosie i łapiesz je tą ręką w którą stronę są skierowane stopy. Popróbuj sobie method graba: chwytasz lewą ręką lewą rolę za plecami, prawą ręką prawą rolę i do tego tak fajnie wyginasz ciało w łuk (klatę do przodu) Z tą jazdą do tyłu po skoku to pewnie chodzi ci o to że masz jeszcze trochę pędu od obrotu i musisz się obrócić. Na to wystarczy że przy lądowaniu będziesz mieć jedną nogę bliżej drugą dalej. Nogi odwrotnie jak do soula czyli pierwsza na bucie a druga z tyłu między 2 a 3 kółkiem tak? To coś ala manual to duck walk.

Sam mam te rolki, i powiem ci szczerze: One kiedyś były dobre. Teraz to już niestety model trochę zabytkowy, ale jak widać sam na nich jeżdżę i jakoś się da. Po prostu jest to sprzęt podstarzały, chyba tak z lekka 5 lat. Ale spoko, na początek nie są złe. Jak chcesz bardziej serio polatać trzeba już w jakieś usd albo razory zainwestować. No i nie polecam k2 bo łatwo w nich się but psuje.

[Doradca w dziale Sporty Extremalne]

Death is the only way out...

Wczoraj - Grubas w dziale Sporty Extremalne
Dziś - Buracze w ekstremalnych
Jutro - Admin SFD i insomni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15084


O, a takie zamierzam sobie kupić, tylko nieco uboższą wersję. Na dziś 820 peelenoof. Jeszcze dwa baty mi brakują

[Doradca w dziale Sporty Extremalne]

Death is the only way out...

Wczoraj - Grubas w dziale Sporty Extremalne
Dziś - Buracze w ekstremalnych
Jutro - Admin SFD i insomni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
Ehh zeby rowery byly tak "tanie" jak role ....
Mi do roweru brakuje jeszcze jakies 4 tys

Doradca w dziale Sporty Extremalne
https://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=134&forum_title=Sporty Extremalne - Dział mafii Xtreme Sports
"Przez życie pedałuj , rob co chcesz , myśl , niczego nie żałuj"
Twoje czyny i to kim jestes , krzyczą tak głośno , że nawet nie słyszę co mówisz"

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pompki,ile kto robi???

Następny temat

Bender .

WHEY premium