SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RESWERATROL - spala tłuszcz i buduje mięśnie (badanie na ludziach) i str 4

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25661

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 190 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14697
Ciekawy test i z pewnością interesujące zagadnienie. Wydaje mi się jednak, że pierwsza część wniosków z badania trochę na wyrost. Ostatecznie to ledwie jedna sprawdzona osoba. Czekam na kolejne badania, już na ludziach pod kątem wspomagania rekompozycji ciała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Czekam na kolejne badania, już na ludziach pod kątem wspomagania rekompozycji ciała.

ostatnio jest ogolny wysyp badan dla resweratrolu

moze w koncu jakis znany osrodek zajmie sie/opublikuje wlasnie takie badanie
OBY
na razie mamy przeslanki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Katsu, jak pisałem we wprowadzeniu do tego testu - w badaniach na zwierzętach i izolowanych komórkach resweratrol działa lipolitycznie i anabolicznie znakomicie, chciałem więc wstępnie się zorientować i zorientować cokolwiek czytelników, czy można wiązać z nim jakieś nadzieje przy redukcji fetu i budowaniu masy w sporcie.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1547 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30917
w styczniu zrobię cykl na t-100 + 250mg trans resveratrol-u

zobaczymy co z tego wyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 511 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5588
dla mnie najlepszym badaniem są opinie klientów,a te są od dawna i są one różne,więc dla przykładu - skoro inhibitor aromatazy X zawierajacy w składzie resweratrol + antyestrogeny+ jakieś inne ziołowe ekstrakty ma skrajnie różne opinie więc czemu sam resweratrol miałby byc nagle jakims cudownym środkiem? przecież produkty zawierające resweratrol są dostępne od dawna i nie są jakimis niewiadomo jak chwalonymi produktami wiec kompletnie nie trybie całego tego szumu wokół resweratrolu z takim stoked czy jungle werfare miałem styczność juz ładnych pare lat temu i zupełnie średnie produkty a resweratrolu mają na pewno więcej niż 100 mg

Zmieniony przez - grg30 w dniu 2011-12-21 18:11:45
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 190 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14697
ambroziak
Katsu, jak pisałem we wprowadzeniu do tego testu - w badaniach na zwierzętach i izolowanych komórkach resweratrol działa lipolitycznie i anabolicznie znakomicie, chciałem więc wstępnie się zorientować i zorientować cokolwiek czytelników, czy można wiązać z nim jakieś nadzieje przy redukcji fetu i budowaniu masy w sporcie.



Tak, we wstępie tak jest napisane. Natomiast wnioski są daleko idące i niezrozumiałe dla mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9619
Ja od ponad tygodnia biorę 2 capsy resveratrol z http://www.kenayag.pl/przeciwstarzenie/374-resveratrol-trans-forma-zmikronizowana-60-kapsulek.html czyli 400mg do tego zwiększyłem dawkę ATD do 50mg wieczorem (wcześniej dwa tygodnie po 15mg. Dlaczego? Ponieważ zrobiłem sobie badania i wyszło mi, że estro mam 257pmo/l gdzie norma to 28-156. Testosteron całkowity w normie ale dolnej, niestety wolnego nie badałem. Brałem wcześniej samo daa i może to a może po prostu dziedziczne, bo wcześniej nie robiłem nigdy takich badań a sylwetka nigdy nie miała ostrości i boczki zawsze były. Mam nadzieję, że pomoże. Dziś dostałem 6 bromo ale chyba na razie z tym poczekam.

ps. próbowałem zarejestrować się na forum http://slawomirambroziak.pl/forum ale chyba administrator mnie nie polubił :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
maderasty

Na forum jest zalozony filtr przeciwspamowy - to moglo byc przyczyna ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9619
Wysłałem Ci maila z sfd ale nie podałem tak loginu ale adres mailowy jest ten sam. Mam jeszcze raz spróbować się zarejestrować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
nie mam prv z SFD ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niski Cholesterol–Wątłe Muskuły

Następny temat

Turniej Squasha w Atlantic Sguash&Wellnes

WHEY premium