SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RESWERATROL - spala tłuszcz i buduje mięśnie (badanie na ludziach) i str 4

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25668

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
trudno porownywac srodek dostepny w kazdej aptece - resweratrol z tym dostepnym tylko w hmmm jakby to ujac ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5250
Witam ! wiem że to dział olimpu ale nie bardzo mam gdzie zapytać . A mianowicie chciał bym dodać resveratrol do swojej suplementacji ale cena w PL przekracza jakiekolwiek realia . Znalazłem resweratrol który ma odpowiadać 5000 mg normalnego resweratrolu!


SUBRES may be the most advanced trans-resveratrol (commonly known as resveratrol) product on the market. Using unique orally delivery that was shown in the preliminary literature to be up to more than 250X more bioavailable than oral capsules.



We theorize our dose should give the same results as taking 5000mg of an oral capsule and will remain active longer! Resveratrol is a wonder nutrient that is implicated in many studies to have positive effects on aging and testosterone production.

Serving Size: 1 ml

Servings Per Container: 120

Ingredients:

Resveratrol 98% 20mg

HydroxyPropyl-Beta-Cyclodextrin 100mg


Co o tym sądzą spece ?

Zmieniony przez - infernal20 w dniu 2012-02-02 21:44:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 66
Internal 20...
Myslę,że to tak jak z ostatnio szeroko reklamowanym (bardzo drogim) konenzymem Q10 w formie płynnej...że niby ma wielokrotnie większe działania niż w formie kapsułki...nie wierzę więc, aby odpowiadało to 5000 mg zwykłego trans-reswaratrolu:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 66
Prawdopodobnie wkrótcę rozpoczne kuracje trans-resweratrolem w ilości 500 mg na dobę....myślę, aby dobrać 3 suplementy: Olimp resveratrol 100 mg w ilości 4 kaps., Olimp Anti-ox w ilości 2 kaps oraz Olimp t-100 w ilości 4 kaps...
Panie Sławku czy dysponuje Pan jeszcze jakimiś wynikami testów prócz tego przeprowadzonego na 50-latku w okresie 3 tygodni?
Osobiście jestem przeciwnikiem stosowania termogeników...duża zawartość kofeiny źle na mnie działa...mam gwaltowne podskoki ciśnienie, przypływy nagłego gorąca i duszność....w spoczynku mam ciśnienie wzorcowe 120/75.
Upatruje więc w trans-resweratrolu możliwość stopniowej redukcji tkanki tłuszczowej podskórnej oraz zwiekszenia napięcia mięśniowego...nie mówię juz o innych prozdrowotnych oddziaływaniach tego suplementu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
o ile sie orientuje NIE ma zbytnio badan na ludziach w apsekcie miesniowo-redukcyjnym
Slawku (Koledzy) poprawcie mnie jeslim w bledzie ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ten resveratrol z taurona w płynie jest nieopłacalny ani tak biodostępny jak piszą
http://www.springerlink.com/content/c53h4655vp1v7p17/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 436
mam mały problem a zarazem pomysł na być może ciekawe połączenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 436
sebaya
mam mały problem a zarazem pomysł na być może ciekawe połączenie


Zamówiłem już Ostarine mk-2866 z uniquechemicals, jednak coraz bardziej obawiam się ryzykować z tak zachwalanym ostatnio wszędzie środekiem.

Z drugiej strony zastanawiam się czy może nie połączyć tego z resweratrolem i t-100. Czy takie połaczenie na pierwszy mój cykl z czymś mocniejszym to rozsądny pomysł czy lepiej może oste solo na początek a po tym dać resweratrol + t-100?

Dodam jeszcze, że już ropzocząłem 2 tygodnie cykl z boosterem testosteronu

Zmieniony przez - sebaya w dniu 2012-03-10 11:15:41

Zmieniony przez - sebaya w dniu 2012-03-10 11:31:12
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
niestety w tym dziale nie rozmawiamy o srodkach niedozwolonych do obrotu w Polsce
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niski Cholesterol–Wątłe Muskuły

Następny temat

Turniej Squasha w Atlantic Sguash&Wellnes

WHEY premium