SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

REKRUTACJA DO TESTÓW BETA BOLIC

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15007

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8170
Witam,mam 19 lat, ważę 90kg, mój wzrost to 185, na siłowni ćwiczę 1 rok i chętnie wypróbował bym ten produkt, ostatnio podczas mikołajkowej promocji zaopatrzyłem się w wasze produkty i bardzo je cenie, myślę ze będę odpowiednia osoba do testu ponieważ jestem akurat po 6 tygodniowej przerwie od kretyny, do ćwiczeń staram sie profesjonalnie podchodzić, do tej pory miałem 2 cykle na mono i bylem bardzo zadowolony z efektów, teraz w planach miałem jakiś stak wiec myślę ze wasz produkt byłby odpowiedni. Pozdrawiam;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 876
no to dodam więcej szczegółów...

Wiek: 29
Waga: 89 kg
Wzrost: 178 kg
Staż: 2 lata bez przerw, wcześniej krósze okresy były z przerwami
Trening ok 3 razy w tyg.
Klatka + łydki
Plecy + triceps
Barki + biceps
uda cwicze sporadycznie bez cwiczen masujacych. Zbyt szybko mi reagowały a nie chciałem zmieniac garderoby ;). Jakie ćwiczenia nie podaje bo to się zmienia co 4 tygodnie. Akatualna suplementacja to vitaminy + minerały, Białko. Ostatni cykl na kreatynie- 3 mce temu SP250 przedtreningowo, Mono 5 g rano DT i DNT, Mono 5g po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
chętny a dlaczego ja bo jezeli cos robie to robie to na 150%
po za tym ostatnio zamowilem tez bileczka z waszej firmy to w polączeniu z tymi suplementami fajny cykl wyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1594 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9684
Zgłaszam swoją kandydaturę.

Powody
- właśnie wracam do treningów po 3 miesięcznej przerwie więc bede podatny na odżywki tego typy
- wiele produktów z firmy hi tec już próbowałem nigdy się nie zawiodłem więc chciałbym i tego spróbować
- rzetelność i odpowiednia częstotliwość wipsów z relacji gwarantowana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11602
No to ja jeszcze dodam jeszcze coś o sobie :

wiek:18
staż: ok 12 miesięcy
waga:60kg
wzrost:177cm
suplementy: witaminy,biało
cel: masa+siła

Trening 3 razy w tygodniu na siłowni:
Plecy + biceps + przód barków
Klata + triceps + tył barków
Nogi
Oczywiście do każdego treningu dochodzi jeszcze brzuch.
Trenuję również piłkę nożną 2 razy w tygodniu a w sezonie dochodzą jeszcze mecze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 463 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28056
Po pierwsze co najważniejsze od długiego czasu nie stosowałem żadnych produktów kreatynowych:)
Po drugie ciekaw jestem jak się sprawdzają produkty firmy Hi-Tec
oraz myślę ze rzetelnie mogę wypełnić obowiązek jako tester:)pozdrawiam

Wiek:19
Wzrost:184
Waga:90kg
Bf:nie mam pojęcia lecz w każdym miejscu praktycznie inny,lecz nie jest jakiś duży:D:D
Siłowo:wl ostatnia seria 110kgx4powt
wiosłowanie sztanga:100kgx10powt.

Ówczesny plan treningowy:(poniżej podział na partie mięśniowe,ćwiczenia dobieram intuicyjnie każdy trening się rożni)

Poniedziałek:Plecy,biceps
Wtorek:Klatka(cały obszar klatki oprócz góry),tricepsy
Środa:Barki,przedramiona
Czwartek:wolne
Piątek:Góra klatki,bicepsy i tricepsy

Zmieniony przez - tomekgse w dniu 2011-01-06 17:14:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 231 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12561
Jestem chętny do wzięcia udziału w teście. Uzasadnienie mam takie: Nigdy nie bylem zwolennikiem tej firmy, zawsze uważałem że wszystko to jest pic na wode. Chce zmienić moja opinię i moje stereotypowe myślenie że jak nie jest coś zza oceanu to nie działa.
Informacje dodatkowe:
Wiek: 22
Staż: 4,5
Trening: 4x w tygodniu

Życie jest zbyt krótkie żeby być małym :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 231 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12561
4,5 roku oczywiście :)

Zmieniony przez - Kar0l88 w dniu 2011-01-06 17:39:38

Życie jest zbyt krótkie żeby być małym :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 433
Też się zgłaszam.
Wiek - 22 lata
Staż - 3 lata
Waga - 96 kg
Wzrost - 188 cm
Trening 3, 4 razy w tygodniu różnie od stycznia po każdym treningu 30 min biegania ogólnie redukcja.
Ostatnia suplementacja mono 6 tygodni temu.
Myślę że będę dobrą osobą do testu byłby to mój pierwszy test ale od czegoś trzeba zacząć. Codzienna relacja gwarantowana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 207 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5328
witam.
Chcialbym wziac udzial w tescie poniewaz jako cwiczacy pare miesiecy mam zamiar zaczac uzywac odzywek. dlatego na moim przyjkadzie mozna by pokazac innym jak dziala Beta Bolic na osoby zaczynajace swoja przygode z suplementacja.
Zaczynam trening na mase, sumiennie wykonywalbym relacjie z powierzonego mi zadania.
Mam nadzieje ze sie uda;)

'Dieta- sposób odżywiania się niezbędny do uzyskania określonego celu'

Pomogłem?
WCIŚNIJ --------------------->

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wasza aktualna suplementacja z udziałem odżywek HI TECa

Następny temat

Progresja, błagam o pomoc.

WHEY premium