SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

REKRUTACJA DO TESTÓW BETA BOLIC

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15045

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
Rekrutacja do testów Beata Bolic

Będzie przeprowadzony test nowego suplementu BETA BOLIC


Do testów udostępniamy:
3 opakowania Beta Bolic 240kaps
3 opakowania Beta Bolic 500g

Czyli 6 osób może wziąć udział w testach BETA BOLIC

Proszę zgłosić swoja kandydaturę z uzasadnieniem dlaczego właśnie TY masz zostać wybrany do testu

Zgłoszenia przyjmujemy do 16.01.2011


BETA BOLIC

BetaBolic dostarcza optymalnej dawki najbardziej zaawansowanych, metabolicznie aktywnych i stabilnych form kreatyny w połączeniu z beta-alaniną i antykataboliczną tauryną. Chelat magnezowy, estry i alkaliczna postać kreatyny uznane są najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze formy podania tego super-anabolicznego składnika. Dodatkowo kreatyna sprzęgnięta z kluczowymi składnikami cyklu produkcji energii - cytrynian, jabłczan, alfa-ketoglutaran - wzmaga pracę komórek mięśniowych podczas wyczerpującego treningu. BetaBolic ma w składzie innowacyjny i wysoko skuteczny bufor zakwaszenia mięśni w postaci beta-alaniny, która w komórkach mięśniowych przekształcana jest do karnozyny. Nadmierne zakwaszanie powoduje silny ból i nagłą zapaść mięśniową podczas serii treningu siłowego. BetaBolic pozwoli przekroczyć próg „upadku mięśniowego" podczas wykonywania wymuszonych powtórzeń i szybko uzupełni zapasy ATP do kolejnych serii i treningów.

Składniki w: 5 kapsułkach
Matrix kreatynowy 3800 mg
Alfa-ketoglutaran kreatyny /
Ester etylowy kreatyny HCL /
Chelat magnezowy kreatyny /
Monohydrat kreatyny /
Kreatyna alkaliczna /
Cytrynian kreatyny /
Jabłczan kreatyny /
Beta-alanina /
Tauryna 500 mg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2138
Witam. Zgłaszam się do testu uzasadnienie mojej decyzji proste chcę wypróbować cuda z Hi-Tec&Peak miałem parę odzywek typu Gainier i sobie chwaliłem pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11602
Odpowiedzi umieszczać w tym poście czy na PW?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
w tym temacie prosze:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Może coś więcej o zasaach ?

Co będzie należało do obowiązków testera ?
Finalna opinia po zjedzeniu puchy ?
Codzienne relacje ?
Ile ma trwać test ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
Co będzie należało do obowiązków testera ? wydanie opini o suplemencie, umieszczenie fotki przed i po oraz relacja z trenigów jak wpłyna suplement na treningi i jego wyniki wzrost siły, masy miesniowej itd
Finalna opinia po zjedzeniu puchy ? bardzo wazny punkt
Codzienne relacje ? nie musi byc codzienna relacja, co kilka dni starczy
Ile ma trwać test ? cały cykl jest objety testem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Ok, czyli nie jest to standardowy test sfd, tylko można powiedzieć taki Wasz działowy i Wy podejmujecie decyzję o wyborze testera ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
dokladnie tak;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem chętny, by podjąć się testu Beta Bolica. Myślę, że jestem osobą sumienną, więc relacja będzie prowadzona co trening, więc 3 razy w tygodniu będę zdawał kompletną relację.
Jestem ciekaw, co ten produkt pokaże, gdyż skład jest bardzo dobry i jeżeli jest opcja przetestowania produktów waszych, to chętnie skorzystałbym, gdyż miałbym przyjemność po raz pierwszy spróbować waszego produktu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 372 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8625
Dlaczego ja tak? :)

po 1 primo, a więc jeszcze niczego tak naprawdę nie testowałem dlatego chcę spróbować :)
po 2 primo, nie miałem kontaktu z firma Hi Tec a chciałbym mieć porównanie do reszty firm
po 3 primo, rzetelnie wypełnię swoje obowiązki jako testera
po 4 primo, jak zadziała to zyskacie stałego klienta ;)

Pozdrawiam i Szczesliwego Nowego jeszcze raz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
dobra argumentacja:)
Szczesliwego Nowego ROku:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wasza aktualna suplementacja z udziałem odżywek HI TECa

Następny temat

Progresja, błagam o pomoc.

WHEY premium