SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

REDUKCJA pomoc z dietą! 94kg ->82 ->lece dalej!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6588

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Płeć

mężczyzna

Waga

ok.82kg

Wzrost

177cm

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

niewiem, ale raczej dużo

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Staram się codziennie robić aeroby minimum 35km obecnie, co tydzień zwiększam odległość

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Od paru dni zaczałem trening FBW

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

obecnie nie jem potraw smazonych, zadnych słodyczy, słodkcih napojów ani zadnych "pustych" kcal

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Zdrowy

Stosowana lub planowana suplementacja

olimp thermo speed, białko wpc ostrovit, hi tec bcaa i jakie switaminki mam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6376
Zapotrzebowanie wg mojego dziennika wynosi 2551kcal, a kalkulatory w necie w granicach wychodizło ok. 2900kcal. Ułożyłem Sobie taka diete? co Wy na to? Trening siłowy mam co drugi dzień o ok. 17.30-18 i trwa około 40-60 minut, a o 19.00chodze 6 razy w tygodniu do fitness clubu na aeroby, na ok. 1,5h, pilnując tętna. Macie jakies uwagi do diety?






Zmieniony przez - geniussboy w dniu 2014-01-06 00:25:03

Zmieniony przez - geniussboy w dniu 2014-01-06 00:26:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3440
Włącz do diety ryż kasze

Zmieniony przez - McZoNk w dniu 2014-01-06 00:58:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6376
Okej, do posiłku 4 dodam z 50 g ryzu brązowego to bd + jakies 160kcal. A tak to okej?

Zmieniony przez - geniussboy w dniu 2014-01-06 01:02:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3440
Mleko zastąp wodą, polędwica sopocka to nie jedzenie xD warzyw nie wliczaj do bilansu, margaryne sobie daruj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6376
To zamiast polędwicy sopockiej dac jakąs szynke z piersi lub z indyka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 575
rozumiem że są to posiłki w szkole ale nie bój się nosić pojemników może i będą Ci obrabiać tyłek ale twardy bądż każdy przez to przechodził na diecie w szkole:P.
Ja bym wyrzucił te grahamki w ogóle z twojego posiłku na rzecz np ugotowanych jajek bądź serka wiejskiego np piątnica 250 g ( połowa tego dużego ) podbijesz białka a też zjesz smacznie . Przychylam się do wyrzucenia mleka z śniadania mieszaj płatki z wpc i wodą i na raz.
Tłuszcze masz ich za mało walnij kieliszek oleju lnianego na śniadanie a do 2 posiłku siemie lniane też tłuszcz a pomaga nie mieć zaparć :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6376
Ok, wydaje mi się, że wszystko dobrze zrozumiałem i troche poprawiłem, tego oleju lnianego i siemia lnianego, nie wrzóciłem do diety bo nie znalazłem tutaj w tym spisie na sfd, ale do diety dołącze. Dzięki chłopaki!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 575
są są na pewno :) siemie w orzechach olej w tłuszxczach odejmij te 2 banany z 2 i 3 a dorzuć 50 ryżu do 2 posiłku lepsze węgle i błonnik :) posiłek 5 to przed snem już czy siedzisz ejszcze do tej 23 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6376
Sidze minimum do 23 jak nie dluzej xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powiem Ci stary, że nieźle mnie zmotywowałeś :)!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena diety na masę,

Następny temat

pierwsza redukcja. Nie spada waga.

WHEY premium