SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

REANIMATOR - TOTALNA REANIMACJA

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 82617

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
czas wchlaniania jak napisalem to glowna roznica :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 867 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5248
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
powodzenia :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 53 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 120
no to teraz ja coś napiszę nt. swoich odczuć.. otóż naczytałem się nt. smaku i podchodziłem to puszki Reanimatora z rezerwą ale i ciekawością - w końcu jadłem w swoim życiu różne g_na.. no ale wczoraj nadszedł czas.. jakież było moje zaskoczenie gdy okazało się że smak pomimo tego że do najlepszych nie należy był całkiem przyzwoity - poszło jak po maśle.. za ok pół godziny zaczęło się - brzuch jak balon (myślałem że to z powodu 350ml które musiałem wlać po treningu).. no i zaczęło mdlić.. pomyślałem że będę twardzielem - i byłem przez następne 1,5 godziny - zielony na twarzy jak hulk, żona mi się przyglądała a ja nic - skała.. Ale później niestety było coraz gorzej i stwierdziłem że szansa że przejdzie znika jak zeszłoroczny śnieg.. Polało się z ust jak po dobrej imprezie.. Myślę że coś przez te dwie godziny się wchłonęło.. Dzisiaj czuje się nawet dobrze - więc myślę że reanimator trochę zadziałał. I teraz najważniejsze: WYMIOTY W OGÓLE NIE SĄ ZWIĄZANE ZE SMAKIEM!!!! Mam wrażenie że są związane z jakąś mączką - drobniutkimi granulkami - bo jak ją wydaliłem to odruch się skończył. I tutaj rodzi się kolejne pytanie: czy ktoś to w fazie testów jadł bez wymiotów?? I niech mi ktoś nie wciska że poszczególne składniki są znane od x czasu. Te główne na pewno ale nigdy nie miałem odruchu wymiotnego po BCAA, białku - a jadłem już różne, czy środkach na stawy. Tak sobie myślę, że wszystkie wypełniacze/ułatwiacze nie są na pudełku podane.. A jeżeli ktoś dorzuci np. olej rycynowy to nie ma chojraka który nie skończyłby na kibelku - bo tak nasz ludzki organizm (KAŻDY!) na olej rycynowy działa.. Więc w tym wypadku też jeden składnik reanimatora tak na organizm może działać!! I tu rodzi się pytanie czy ktoś to jadł bez odruchów wymiotnych?? Bo może moja teza jest fałszywa.. Ma ktoś pomysł jak to jeść?? Bo szkoda kasy, szkoda środka, szkoda czasu.. Dzisiaj spróbuję mniejszą ilość.. Niech zadziała..!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1688
Podobno żeby BCAA spełniało swoje zadanie (patrz antykatabolik) nie należy łączyć go z białkiem, ponieważ BCAA nie będzie wtedy w pełni wykorzystane. W Reanimatorze mamy takie połączenie. Może się ktoś do tego ustosunkuje ?Czy w takim przypadku po treningu nie lepsze byłoby połączenie carbo + BCAA a po 30 minutach białko np. WPC ?I jest to zdecydowanie tańsza alternatywą ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
dzieki za pelna relacje
podejrzewam ze owa maczka ktora masz na mysli to Waxy Maize

prosze sprobuj ze znacznie mniejsza dawka !
nawet 1/3 porcji
i obserwuj i ew powoli !! zwiekszaj !

powodzenia zycze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
BCAA VS bialko

glowna roznica miedzy BCAA i bialkiem wysokiej jakosci polega czasie

sa osoby ktore przysiegaja ze czuja roznice w dzialaniu - czesto pro
sa osoby ktore przysiegaja ze nie widza roznicy
badania sa rowniez o roznych wnioskach

jednak w miksie stawiam ze dla 95% cwiczacych nie bedzie to bledna kombinacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1688
Biniu ale czy w takim wypadku nie lepiej kupić osobno BCAA i Białko ?Albo inaczej ?Czy nie lepiej zainwestować w dobry izolacik (np. Vitalmax 90 or Pure Whey Isolate) gdzie aminogram jest bardzo dobry (zwłaszcza BCAA) i dodać do tego carbo ?Efekty będą podobne (moim zdaniem lepsze) a koszty znacznie niższe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1688
Zastanawia mnie jeszcze aminogram w Reanimatorze. W białku są aminokwasy więc siłą rzeczy w Reanimatorze też muszą być ?Nie tylko BCAA. Dlaczego na etykiecie nie ma rozpisanych innych aminokwasów ?I jaka jest ich poszczególna zawartość ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Biniu ale czy w takim wypadku nie lepiej kupić osobno BCAA i Białko ?Albo inaczej ?Czy nie lepiej zainwestować w dobry izolacik (np. Vitalmax 90 or Pure Whey Isolate) gdzie aminogram jest bardzo dobry (zwłaszcza BCAA) i dodać do tego carbo ?

oczywiscie ze mozna
przeciez jak poczytasz moj post podwieszony w Altenetywnej Drodze
wiele wiele lat wstecz to wlasnie podobne rozwiazanie znajdziesz

Efekty będą podobne (moim zdaniem lepsze) a koszty znacznie niższe.

dla amatora kub kogos trenujacego okazjonalnie - oczywiscie bardzo zblizone

jesli jednak spojrzysz na bogactwo skladu stwierdzisz ze dla kogos trenujacego powazniej Reanimator niesie z soba przewagi

nie bardzo wiem jednak kiedy powyzsze kombo mogoby dac efekty lepsze niz Reanimator - zakladajac oczywiscie ze ktos moze to przyjmowac (patrz wyzej :D)


Zastanawia mnie jeszcze aminogram w Reanimatorze. W białku są aminokwasy więc siłą rzeczy w Reanimatorze też muszą być ?Nie tylko BCAA. Dlaczego na etykiecie nie ma rozpisanych innych aminokwasów ?I jaka jest ich poszczególna zawartość ?

jestem pewien ze Olimp spelnia wszystkie wymogi prawne etykiety
nie mam pojecia czy aminogram w tym przypadku bylby sprawa kluczowa ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak schudnac 10 kg w miesiac i czy mozna?

Następny temat

Orotan kreatyny

WHEY premium